Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Nowe wydarzenie w Rzeszowie. Energy Fitness Fest już w ten weekend

Dodano: /

fot. RDK
fot. RDK

RZESZÓW. Maraton fitness z gwiazdami, wokrshopy, Targi Fit Style & Beauty Fair i panel dietetyczny złożą się na organizowany po raz pierwszy w Rzeszowie Energy Fitness Fest.

W najbliższą sobotę, 24 maja 2025 roku Hala Podpromie zamieni się w pulsujące centrum energii i motywacji podczas Energy Fitness Fest, które połączy pasjonatów sportu, zdrowia i rozwoju osobistego.

Największą atrakcją wydarzenia będzie maraton fitness z gwiazdami – wielogodzinny blok treningów prowadzonych przez trenerów. Na scenie będzie można zobaczyć popularnych instruktorów znanych z mediów społecznościowych, telewizji czy areny sportowej, którzy porwą setki uczestników do wspólnego treningu w rytm energetycznej muzyki.

Lista trenerów:

• RODRIGO RODRIGUEZ
trening na maratonie: ZUMBA
workshop: LATINO SOLO

• ANETA PRZEPIÓRA-JODŁOWSKA
trening na maratonie: POWERUP WORKOUT
workshop: STEP CHOREOGRAFIA

• JOANNA BARCIKOWSKA
trening na maratonie: PILATES
workshop: PILATES

• IWONA NOWOSIELSKA
trening na maratonie: EXCELLENT BODY WORKOUT
workshop: KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

• IWONA NIERODA-ZDZIEBKO
trening na maratonie: TOTAL BODY CONDITION Z ELEMENTAMI KICKBOXINGU

• EWELINA FIJOŁEK
trening na maratonie: TRENING WZMACNIAJĄCY

Reklama

• KAROLINA KAMIŃSKA
trening na maratonie: ZUMBA

• PAULINA SZELA
trening na maratonie: PILOXING

• MAŁGORZATA PIWKO
workshop: KSZTAŁTOWANIE SYLWETKI

• ALEXIS VINENT BATALLA
trening na maratonie: CUBA DANCE

• CARLOS MICHEL GONZALEZ TERAN
trening na maratonie: CUBA DANCE

• KLAUDIA PTAK-PIONTKOWSKA
panel dietetyczny: ZDOWA REDUKCJA W DOBIE INSULINOOPORNOŚCI, HASHIMOTO I INNYCH ZABURZEŃ

Dla tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę, organizatorzy przygotowali workshopy tematyczne z zakresu treningu pilatesu, stepów, kształtowania sylwetki czy treningu tanecznego latino solo. Spotkania będą prowadzone w kameralnych grupach przez doświadczonych specjalistów, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł uzyskać indywidualne wskazówki i odpowiedzi na swoje pytania.

W ramach wydarzenia odbędą się również targi branżowe Fit Style & Beauty Fair, na których swoje produkty i usługi zaprezentują firmy z sektora fitness, wellness i zdrowego stylu życia. To miejsce, w którym uczestnicy znajdą wszystko, co może wspierać ich pasję do sportu. Nie zabraknie również okazji do networkingu z ludźmi z branży.

Ostatnim, ale nie mniej ważnym punktem programu będzie panel dietetyczny, w którym weźmie udział uznany dietetyk kliniczny. Tematem przewodnim będzie zdrowa redukcja w dobie insulinooporności, Hashimoto i innych zaburzeń. Uczestnicy dowiedzą się jak unikać dietetycznych mitów i jak odżywiać się w zgodzie z potrzebami swojego organizmu.

Organizatorem Energy Fitness Fest jest Rzeszowski Dom Kultury wraz z Rzeszowskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Wydarzenie jest częścią kampanii związanej z kandydowaniem Rzeszowa do tytułu Europejskie Miasto Sportu 2026. Szczegóły dotyczące Energy Fitness Fest oraz informacje dotyczące zapisów dostępne są na stronie internetowej www.rdk.rzeszow.pl

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ośmiu kierowców komunikacji miejskiej nie stawiło się do pracy. Ucierpieli pasażerowie linii 0A i 19

RZESZÓW. Z powodu niespodziewanej nieobecności kierowców w pracy nie wykonano siedmiu kursów.

Rzeszów

Krystyna Wróblewska chce wprowadzenia darmowej komunikacji w godzinach szczytu

RZESZÓW. Konferencja prasowa w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości przy ul. Hetmańskiej 9 odbyła się w związku z wczorajszymi obchodami dnia bez samochodu

Rzeszów

Zbigniew Ziobro w Rzeszowie. Spotkanie dotyczyło przekazania Zamku Lubomirskich

RZESZÓW. W zamian za zamek miasto oddaje na rzecz Ministerstwa Sprawiedliwości tereny przy ul. Dołowej o powierzchni około 1,1 ha.

Rzeszów

Oficjalne inauguracje roku akademickiego na rzeszowskich uczelniach

RZESZÓW. Najwcześniejszą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 organizuje Uniwersytet Rzeszowski.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zarzuca TVP Rzeszów „wybiórcze relacjonowanie ważnych wydarzeń”

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa ponownie napomina TVP Rzeszów. 

Rzeszów

Jest szansa na budowę sygnalizacji na skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

RZESZÓW. 20 września pojawiła się informacja o firmie z Nowego Sącza, która za kwotę  681 tys. zł zajmie się tym zadaniem.

Rzeszów

Dzisiaj ostatni dzień głosowania na projekty RBO 2020

RZESZÓW. Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem, kiedy mieszkańcy Rzeszowa mogą głosować na projekty.

Reklama