Rzeszów - Wtorek, 07.10.2025
Reklama

Nowość na lotnisku w Jasionce. Większy komfort dla pasażerów

Dodano: 01.10.2025 r. / Redakcja

fot. Materiały prasowe portu lotniczego Rzeszów - Jasionka
fot. Materiały prasowe portu lotniczego Rzeszów - Jasionka

RZESZÓW. W Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka pojawiły się nowe, wygodne siedziska dla pasażerów. Montaż odbył się nocą, aby nie zakłócać pracy terminala. Na inwestycję, która ma poprawić komfort podróżnych, przeznaczono blisko 745 tys. zł.

Fotele dostarczyła i zamontowała firma Nowy Styl z Krosna – producent mebli obecny już na ponad 260 lotniskach na świecie.

Łącznie terminal dysponuje teraz 520 nowoczesnymi i ergonomicznymi miejscami siedzącymi, w tym 100 wyposażonymi w porty do ładowania urządzeń mobilnych oraz 74 przystosowanymi do potrzeb osób z niepełnosprawnościami – informuje biuro prasowe portu. Dotychczas pasażerowie mieli do dyspozycji 315 siedzisk, bez dodatkowych udogodnień.

Reklama

Nowe fotele charakteryzują się wysoką jakością, funkcjonalnością i nowoczesnym wzornictwem, a także spełniają standardy bezpieczeństwa.

– To inwestycja, która realnie poprawi komfort pasażerów i sprawi, że oczekiwanie na lot będzie przyjemniejsze. Cieszy nas również, że zrealizowała ją firma z Podkarpacia, mająca duże doświadczenie i sukcesy na rynku globalnym – podkreśla Adam Hamryszczak, prezes lotniska.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów wyróżniony przez prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego

RZESZÓW. Miasto Rzeszów zostało uhonorowane tytułem "miasta-ratownika". 

Rzeszów

Projekt konstytucji przestrzennej Rzeszowa gotowy

RZESZÓW. 27 maja zostanie on wyłożony do publicznych konsultacji.

Rzeszów

Na osiedlu Staroniwa powstanie nowoczesny plac zabaw

RZESZÓW. Nowy plac zabaw na osiedlu Staroniwa, będzie pełnił funkcję nie tylko rozrywkową, ale również edukacyjną.

Rzeszów

"Lotniczy Piątek" na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się dziś na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w budynku L przy al. Powstańców Warszawy 8.

Rzeszów

Podpisano umowę na projekt nowego wiaduktu w Rzeszowie

RZESZÓW. Wiadukt połączy ulicę Wyspiańskiego z ul. Hoffmanowej.

Rzeszów

Atrakcyjne pokazy naukowe w centrum Rzeszowa. W sobotę Piknik Nauki Eksploracje

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 21 maja w centrum Rzeszowa powstanie miasteczko nauki. Swoje pokazy zaprezentuje blisko siedemdziesiąt ekip naukowców, popularyzatorów nauki, edukatorów i animatorów pokazów z całej Polski.

Rzeszów

Czołowi triathloniści przyjadą do Rzeszowa

RZESZÓW. W pierwszy weekend czerwca odbędzie się czwarta edycja „Triathlon Rzeszów”. W rywalizacji weźmie udział około 700 zawodników.

Rzeszów

W rzeszowskim ratuszu gościli przedstawiciele Międzyparlamentarnej Rady NATO-Ukraina

RZESZÓW. Rozmawiano o pomocy dla uchodźców z Ukrainy oraz obecności wojsk w Rzeszowie i okolicach.

Reklama