Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Nowy kierunek studiów w WSIiZ ze zgodą MEiN

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania uzyskała uprawienia do prowadzenia nowego, unikatowego w skali kraju kierunku o profilu praktycznym.

Od nowego roku akademickiego WSIiZ wprowadza do oferty dydaktycznej nowy kierunek – komunikacja cyfrowa.  Kierunek uzyskał pozwolenie Ministerstwa Edukacji i Nauki i będzie łączył praktyczną wiedzę z zakresu komunikacji, zarządzania i nowoczesnych technologii.

Celem studiów jest wyposażenie studentów w kompetencje związane z komunikowaniem się we współczesnym świecie, przy wykorzystywaniu nowoczesnych kanałów (z obszaru nowych technologii), narzędzi i metod, które mogą być skutecznie wykorzystywane w pracy w różnego typu organizacjach np. mediach, przedsiębiorstwach, jednostkach samorządowych, organizacjach pozarządowych, a także w zakresie komunikacji marketingowej, szczególnie z wykorzystaniem social mediów.
Reklama
Studia mają przygotować studentów do samodzielności w zdobywaniu i ocenie informacji, nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prezentowania i argumentowania swoich racji oraz prowadzenia negocjacji. Ponadto odpowiadają współczesnym wyzwaniom związanym z koniecznością wykorzystywania komunikacji zapośredniczonej w środowisku pracy zdalnej, home office czy pracy w korporacjach międzynarodowych (realizujących projekty w różnych strefach czasowych przez całą dobę).

Na nowopowstałym kierunku będą oferowane dwie specjalności: Social media i content oraz cyfrowa organizacja.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kontrole Policji i Straży Miejskiej w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK nie przestrzegają obowiązujących obostrzeń. Prezydent Rzeszowa reaguje.

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto poradnię dla ozdrowieńców z Covid-19

RZESZÓW. To jedyna w regionie i jedna z pierwszych w kraju tego typu poradnia. Będzie funkcjonowała na terenie Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie.

Rzeszów

Worki na odpady zielone w automatach

RZESZÓW. Mieszkańcy, którym brakło worków na odpady zielone, mogą je dokupić w automatach, w których sprzedawane są środki ochrony osobistej.

Rzeszów

Nowy gmach Sądu Okręgowego będzie gotowy za 5 lat

RZESZÓW. Akt notarialny dotyczący przejęcia przez Ministerstwo Sprawiedliwości działki przy ul. Zielonej i Granicznej ma być podpisany w ciągu miesiąca.

Rzeszów

Budynek Straży Miejskiej przy ul. Targowej do remontu

RZESZÓW. Ratusz prowadzi postępowanie przetargowe, którego celem jest wyłonienie projektanta, który zajmie się opracowaniem dokumentacji projektowej budynku, znajdującego się przy ul. Targowej 1.

Rzeszów

Wracają loty międzynarodowe z Rzeszowa. Pierwsze samoloty już wystartowały

RZESZÓW/JASIONKA. Od 1 lipca Ryanair wznowił loty do Wielkiej Brytanii oraz Irlandii, od 3 lipca startują wakacyjne połączenia LOT’u.  Dzisiaj wystartowały pierwsze samoloty do  Londynu oraz Manchesteru.

Rzeszów

Dwa wypadki z udziałem pieszych w powiecie rzeszowskim. W jednym z nich ucierpiał 6-latek

Rzeszowscy policjanci badają okoliczności wypadków z udziałem pieszych, do których doszło wczoraj na terenie powiatu rzeszowskiego. 

Rzeszów

Okradł salon meblowy w Rzeszowie na ponad 12 tys. zł

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Rzeszowa, który dokonał 11 kradzieży w jednym z salonów meblowych. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama