Rzeszów - Poniedziałek, 09.06.2025
Reklama

Nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z lotniska w Jasionce

Dodano:

fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
fot. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
RZESZÓW. Na lotnisku w Jasionce rozpoczyna się okres rejsów czarterowych. Jedną z nowości będą loty do tureckiego Bodrum.

29 czerwca br. z portu lotniczego w Jasionce wystartuje samolot Airbus A320 w inauguracyjnym rejsie do tureckiego Bodrum. To nowy kierunek w ofercie lotów czarterowych z podrzeszowskiego lotniska.

W tym roku turyści mają do wyboru także loty do Grecji (Rodos - wylot w poniedziałek, Zakynthos - czwartek i Heraklion - niedziela) i Bułgarii (wtorek i piątek) oraz drugiej tureckiej destynacji - Antalyi (środa i sobota).

Wakacyjne pakiety z wylotem z Rzeszowa proponują wszyscy wiodący na polskim rynku touroperatorzy w tym Itaka, TUI, Coral, Grecos, Rainbow, Neckermann, Exim Tours i Prima Holiday. Ofertę słonecznych kierunków uzupełniają regularne loty do Aten (Ryanair) i Tel-Awiwu (LOT).
Reklama
„Każdego roku zabiegamy o to, by pasażerowie korzystający z lotniska w Jasionce mogli odkrywać nowe miejsca na świecie. Tureckie kurorty cieszą się niesłabnącą popularnością ze względu na doskonały stosunek jakości do ceny. Wierzę, że Bodrum przypadnie do gustu turystom z Podkarpacia i sąsiednich regionów, którzy odlecą na wakacje z naszego lotniska” – mówi Michał Tabisz, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Bodrum leży w południowo-zachodniej Turcji w prowincji Muğla, nad Morzem Egejskim, naprzeciw greckiej wyspy Kos. Piękne plaże, pełne złotego piasku to raj dla lubiących odpoczywać wśród słońca. Nocne życie przyciąga turystów spragnionych rozrywek.

Źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ciało 25-latka w rejonie zapory. Popełnił samobójstwo?

RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje śledztwo w sprawie śmierci 25-letniego mieszkańca Rzeszowa. Jego zwłoki znalazł przypadkowy przechodzień. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Rzeszów

Jak segregować odpady w Rzeszowie? Mieszkańcom pomoże specjalny słownik

RZESZÓW. W Rzeszowie powstał „Słownik segregacji odpadów komunalnych”, który ma pomóc mieszkańcom w poprawnej segregacji śmieci.

Rzeszów

Wypadek w Boguchwale. Samochód potrącił matkę z dwójką dzieci

BOGUCHWAŁA. Dziś rano na oznakowanym przejściu dla pieszych w Boguchwale, kierujący toyotą potrącił matkę z dwójką dzieci. Piesi z obrażeniami trafili do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Znamy gwiazdy i program 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – pod takim hasłem już 29 stycznia w Rzeszowie odbędzie się 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Estrada Rzeszowska przygotowała...

Rzeszów

Wypadek na DK19 w Lutoryżu. Dwie osoby ranne

LUTORYŻ. Przez kilka godzin, w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.

Rzeszów

Obok ratusza ma powstać nowe miejsce spotkań dla mieszkańców

RZESZÓW. Miasto planuje budowę nowego budynku przy ul. Słowackiego. Ma być to miejsce zarówno na spotkania jak i na wystawy czy kameralne koncerty.

Rzeszów

Co słychać na budowie nowej hali sportowej przy I LO w Rzeszowie?

RZESZÓW.  Jak informuje ratusz „prace postępują zgodnie z harmonogramem”. Obecnie wykonywane są podziemia nowego budynku.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Samochód potrącił dwie dziewczynki

RZESZÓW. 7 i 10-latka zostały dziś rano potrącone przez samochód osobowy na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Słocińskiej. Z obrażeniami trafiły do szpitala. Kierowcy zatrzymano prawo jazdy.

Reklama