Rzeszów - Środa, 22.04.2026
Reklama

Nowy letni kierunek z Jasionki. Od kwietnia polecimy na Maltę

Dodano: 15.11.2024 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. Niskokosztowy Ryanair uruchamia dziewiąty kierunek z lotniska w Jasionce. Od 2 kwietnia 2025 roku r będzie można polecieć bezpośrednio na Maltę.

– Nasza oferta połączeń wciąż się rozwija i cieszę się, że irlandzki przewoźnik uruchamia tę atrakcyjną trasę już na najbliższy sezon wakacyjny. Malta to piękny zakątek Europy, który z uwagi na swój śródziemnomorski klimat i liczne atrakcje turystyczne jest doskonałym miejscem na dłuższy urlop w wakacje, czy też weekendowe zwiedzanie – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty z Jasionki na Maltę będę realizowane dwa razy w tygodniu. Podróż ma trwać 2 godziny i 45 minut. Z podrzeszowskiego lotniska samoloty odlatywać będą w środy o godzinie 21.15 i soboty o 9.00, natomiast z portu lotniczego Malta - w środy o 18.05 i soboty o 5.50.

Bilety na to połączenie dostępne są na stronie przewoźnika nryanair.com

Reklama

Letnia oferta lotniska w Jasionce

Malta to dziewiąty kierunek oferowany przez Ryanaira na sezon lato 2025 z Rzeszowa - po słonecznych Alicante, Mediolanie i Zadarze oraz wyspiarskich Dublinie, Bristolu, Manchesterze, Londynie (Stansted i Luton). Liniami Wizz Air będzie nadal można będzie polecieć do Rzymu i Mediolanu, Air Baltic - do Rygi, Lufthansą - do Monachium, a LOT-em - do Newark i Warszawy, natomiast czarterami - do Turcji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Albanii, Tunezji, Maroko i Egiptu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W niedzielę Półmaraton Rzeszowski. Będą utrudnienia w ruchu [TRASA]

RZESZÓW. Aż 2,5 tysiąca osób pobiegnie w 19. PKO Półmaratonie Rzeszowskim. Będą to zawodnicy zarówno z Rzeszowa, jak również z innych polskich miast oraz z zagranicy.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Dąbrowskiego. 33-letnia kobieta trafiła do szpitala

RZESZÓW. 33-letnia mieszkanka Rzeszowa została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przez samochód osobowy, którym kierował 62-latek. Piesza trafiła do szpitala.

Rzeszów

Rzeszowska Straż Miejska rozpoczyna znakowanie rowerów

RZESZÓW. Straż Miejska w Rzeszowie jak co roku zachęca mieszkańców do udziału w akcji znakowania rowerów, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa jednośladów i ograniczenie ryzyka ich kradzieży.

Rzeszów

7 firm zainteresowanych budową połączenia ul. Wołyńskiej z Potokową

RZESZÓW. Wiosną poznamy wykonawcę drogi, która połączy osiedla Kotuli i Staroniwa. Oferty w postępowaniu przetargowym złożyło 7 firm.

Rzeszów

Mieszkańcy Rzeszowa zgłosili 173 projekty w RBO

RZESZÓW. Minął termin składania projektów do najnowszej edycji RBO. Rzeszowianie złożyli aż 173 projekty inwestycji i działań społecznych, kulturalnych i sportowych.

Rzeszów

Rzeszowska komunikacja miejska w okresie okołoświątecznym. Jak będą kursować autobusy?

RZESZÓW. W okresie Świąt Wielkanocnych 2026 mieszkańcy Rzeszowa muszą liczyć się ze zmianami w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Rozkłady jazdy będą dostosowane do dni świątecznych oraz przerwy w nauce szkolnej.

Rzeszów

Skoczy z iglicy Olszynki Park, aby wspomóc zbiórkę dla chorego 5-letniego Krystiana

RZESZÓW. Adrian Bartecki, znany w sieci pod pseudonimem e.xtremalny ponownie skoczy ze spadochronem z najwyższego budynku mieszkalnego w Polsce. Tym razem akcja odbędzie się w konkretnym celu – chodzi o pomoc 5-letniemu...

Reklama