Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Nowy letni kierunek z Jasionki. Od kwietnia polecimy na Maltę

Dodano: /

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW/JASIONKA. Niskokosztowy Ryanair uruchamia dziewiąty kierunek z lotniska w Jasionce. Od 2 kwietnia 2025 roku r będzie można polecieć bezpośrednio na Maltę.

– Nasza oferta połączeń wciąż się rozwija i cieszę się, że irlandzki przewoźnik uruchamia tę atrakcyjną trasę już na najbliższy sezon wakacyjny. Malta to piękny zakątek Europy, który z uwagi na swój śródziemnomorski klimat i liczne atrakcje turystyczne jest doskonałym miejscem na dłuższy urlop w wakacje, czy też weekendowe zwiedzanie – mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów.

Loty z Jasionki na Maltę będę realizowane dwa razy w tygodniu. Podróż ma trwać 2 godziny i 45 minut. Z podrzeszowskiego lotniska samoloty odlatywać będą w środy o godzinie 21.15 i soboty o 9.00, natomiast z portu lotniczego Malta - w środy o 18.05 i soboty o 5.50.

Bilety na to połączenie dostępne są na stronie przewoźnika nryanair.com

Reklama

Letnia oferta lotniska w Jasionce

Malta to dziewiąty kierunek oferowany przez Ryanaira na sezon lato 2025 z Rzeszowa - po słonecznych Alicante, Mediolanie i Zadarze oraz wyspiarskich Dublinie, Bristolu, Manchesterze, Londynie (Stansted i Luton). Liniami Wizz Air będzie nadal można będzie polecieć do Rzymu i Mediolanu, Air Baltic - do Rygi, Lufthansą - do Monachium, a LOT-em - do Newark i Warszawy, natomiast czarterami - do Turcji, Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Albanii, Tunezji, Maroko i Egiptu.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Siatkarki Developres SkyRes Rzeszów przegrywają finał Pucharu Polski Kobiet

RZESZÓW. Dla zespołu z Polic to siódmy triumf w Pucharze Polski.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska wesprze startupy wykorzystujące technologie kosmiczne

RZESZÓW. Politechnika Rzeszowska została jednym z 12 partnerów Konsorcjum Regionalnego Rzeszów.

Rzeszów

Od 10 marca zmiany w rozkładach jazdy pociągów na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Nowy rozkład jazdy zacznie obowiązywać od 10 marca do 8 czerwca.

Rzeszów

W kurii rzeszowskiej rozmawiano o pedofilii w Kościele

RZESZÓW. 7 marca 2019 r. w auli Kurii Diecezjalnej w Rzeszowie odbyła się konferencja prasowa na temat nadużyć seksualnych duchownych.

Rzeszów

Fundacja na rzecz osób z Zespołem Downa organizuje bieg charytatywny w Rzeszowie

RZESZÓW. Bieg rozpocznie się o godz. 15.00 w okolicy Lisiej Góry.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa z nagrodą Samorządowca Roku 2018

RZESZÓW. W dniach 5 i 6 marca br. w Poznaniu odbyło się doroczne Zgromadzenie Ogólne Związku Miast Polskich.

Rzeszów

Żużlowy pojedynek Reprezentacji Polski z drużyną Reszty Świata na Stadionie Miejskim już 22 kwietnia

RZESZÓW. 22 kwietnia Żużlowa Reprezentacja Polski otworzy swój sezon w Rzeszowie pojedynkiem z drużyną Reszty Świata. 

Rzeszów

Zainspiruj się na wiosnę. Targi Garden Expo w Rzeszowie już w marcu

G2A Arena po raz drugi organizuje Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDEN EXPO. 

Reklama