Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Nowy punkt szczepień przeciwko Covid-19 w Rzeszowie

Dodano: 15.12.2021 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W przychodni Nasz Gabinet przy ul. Rejtana 20, otwarto kolejny punkt szczepień przeciwko COVID-19. Zlokalizowany jest on na IV piętrze placówki.

Placówka przystosowana jest, aby wykonywać masowe szczepienia wszystkich chętnych w wieku 16 lat i starszych. Na wizytę można się umówić przez siedem dni w tygodniu w godzinach porannych, popołudniowych lub wieczornych. 

Co ważne, w razie wystąpienia niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) na miejscu dostępne są zestawy do udzielania pierwszej pomocy, w tym zestawy przeciwwstrząsowe. Placówka oferuje szczepienia każdym rodzajem preparatu przeciw COVID-19 dopuszczoną do obrotu w naszym kraju.

Najbliższe wolne terminy:
  • czwartek 16.12. 8:00–21:00
  • piątek 17.12. 7:30–21:00
  • sobota 18.12. 7:00–21:00
  • niedziela 19.12. 7:00–21:00
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wspólny bilet na autobusy MPK i MKS

RZESZÓW. Od 1 lipca, pasażerowie będą mogli korzystać z jednego biletu uprawniającego do podróżowania autobusami komunikacji miejskiej oraz podmiejskiej.  

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną dwie nowe sygnalizacje świetlne

RZESZÓW. Pierwsza z nowych sygnalizacji powstanie na skrzyżowaniu al. Sikorskiego z ul. Nowowiejską, druga na ul. Dębickiej.

Rzeszów

Piknik rodzinny w Ogrodach Bernardyńskich

RZESZÓW. 26 maja w Ogrodach Bernardyńskich oraz na terenie parkingu Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego odbędzie się piknik rodzinny z okazji Dnia Matki.

Rzeszów

Tragedia w bloku przy ul. Kwiatkowskiego. 19-latek zabił swoją dziewczynę?

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci prowadzą śledztwo w sprawie śmierci 18-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono w mieszkaniu przy ul. Kwiatkowskiego.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje Centrum Minecraft. "To będzie placówka, która połączy zabawę z edukacją."

RZESZÓW. W budynku, w którym mieścił się Międzyszkolny Ośrodek Sportowy przy ul. Unii Lubelskiej 1 w Rzeszowie, powstaje Centrum Minecraft i druku 3D. Zajęcia prowadzone będą już od września.

Rzeszów

Nowa lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza

RZESZÓW. Od poniedziałku, 24 maja, zmieniła się lokalizacja przystanku przy ul. Langiewicza w Rzeszowie.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie

RZESZÓW. Do piątku 28 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej w Rzeszowie, w rejonie skrzyżowania z ul. Warzywną.

Rzeszów

Konrad Fijołek obiecał wdrożenie "pakietu dla rowerzystów"

​RZESZÓW. Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta Rzeszowa, zobowiązał się do realizacji pomysłów na rzecz poprawy infrastruktury rowerowej w Rzeszowie. 

Reklama