Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Nowy radiowóz dla policjantów z Trzebowniska

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
TRZEBOWNISKO. Policjanci z Trzebowniska otrzymali nowy samochód. To oznakowany radiowóz marki Opel Mokka. Jego zakup jest wspólną inwestycją władz samorządu gminy Trzebownisko oraz Policji. Nowy radiowóz przeznaczony będzie dla dzielnicowych z komisariatu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Trzebownisku otrzymali nowy samochód. Przekazany policjantom oznakowany radiowóz opel mokka został w połowie sfinansowany przez władze gminy Trzebownisko.

Dwa lata temu policjanci z komisariatu w Trzebownisku otrzymali dwa nowe oznakowane radiowozy, w zakupie których również partycypowały władze samorządowe.

Wczoraj Wójt Gminy Trzebownisko Lesław Kuźniar wspólnie z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektorem Tadeuszem Szymankiem i Komendantem Miejskim Policji w Rzeszowie  inspektorem Bogusławem Kanią oficjalnie przekazali samochód policjantom z komisariatu w Trzebownisku.

Opel mokka to nowoczesny radiowóz wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,4 litra i mocy 110 km, dysponujący napędem 4x4 i z uwagi na zwiększony prześwit umożliwiający dojazd do miejsc trudno dostępnych. Radiowozy w codziennej służbie wykorzystywać będą dzielnicowi.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dzisiaj ostatni dzień głosowania na projekty RBO 2020

RZESZÓW. Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem, kiedy mieszkańcy Rzeszowa mogą głosować na projekty.

Rzeszów

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny także w Rzeszowie

RZESZÓW. Manifestacja w Rzeszowie rozpoczęła się o godz. 12.00.

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje pierwszy w Polsce Bank Pszczeli

RZESZÓW. Do końca sezonu 2019 w Banku miało znaleźć się pierwszych 50 rodzin pszczelich.

Rzeszów

Zatrzymano 6 osób podejrzanych o posiadanie treści pedofilskich i zoofilskich

RZESZÓW, PODKARPACIE. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już w Prokuraturze Okręgowej w Krośnie zarzuty dotyczące przestępstw pedofilskich.

Rzeszów

Rada Osiedla Staromieście oburzona brakiem rozbudowy ZSP Nr 3

RZESZÓW. Cała inwestycja ma kosztować ok. 8 mln zł.

Rzeszów

91-tysięczne Rushmoor czternastym miastem partnerskim Rzeszowa

RZESZÓW. Kontakty z Rushmoor, liczącym ok. 91 tys. osób, zostały nawiązane w grudniu 2018 r.

Rzeszów

9. edycja festiwalu „Źródła Pamięci. Szajna. Grotowski. Kantor” odwołana. Miasto nie ma pieniędzy

RZESZÓW. Ratusz zapewnia, że w przyszłym roku nie zamierza rezygnować z organizacji festiwalu.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów ma nowego sponsora. Przygotowano również specjalną ofertę

RZESZÓW. Umowę podpisano podczas wtorkowej konferencji prasowej.

Reklama