Rzeszów - Sobota, 25.07.2026
Reklama

Objazdowy finał WOŚP. Stare pojazdy zaparkują na rzeszowskim Rynku

Dodano: 23.01.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie z 33. Finału WOŚP w Rzeszowie / fot. RESinet.pl
Zdjęcie z 33. Finału WOŚP w Rzeszowie / fot. RESinet.pl

RZESZÓW. Kolumna starych pojazdów ponownie ruszy w trasę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Już 25 stycznia ulicami Podkarpacia przejedzie Objazdowy Finał WOŚP, łącząc pasję do klasycznych samochodów z ideą wspólnego pomagania.

Objazdowy Finał WOŚP Sztabu #4114 to inicjatywa, która w nietypowej formie wspiera zbiórkę na rzecz 34. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestnicy rajdu odwiedzą zaprzyjaźnione sztaby i lokalne społeczności. W każdej z miejscowości zaplanowano krótkie postoje, podczas których mieszkańcy będą mogli zobaczyć wyjątkowe pojazdy oraz wesprzeć zbiórkę.

Jednym z kluczowych punktów trasy będzie Rzeszów, gdzie kolumna zabytkowych i klasycznych samochodów wjedzie bezpośrednio na Rynek. To właśnie tam mieszkańcy stolicy Podkarpacia będą mogli z bliska obejrzeć m.in. kultowe Fiaty 126p, przygotowane przez grupę 126P – Team Manasterz, a także inne klasyczne modele biorące udział w rajdzie.

Reklama

Trasa Objazdowego Finału WOŚP rozpocznie się w Tyczynie. Plan:

11:00 – zbiórka w Tyczynie, ul. Grunwaldzka 31, Tyczyn (hala przy dawnym gimnazjum).
11:30 – wyjazd z Tyczyna
12:00 – wjazd na rynek w Rzeszowie
14:00 – wyjazd do Kolbuszowej
14:45 - 15:00 – Meta w Kolbuszowej na finale WOŚP Sztabu #108 - Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej - ul. Jana Pawła II 8

Organizatorzy zapraszają zarówno sympatyków motoryzacji, jak i wszystkich, którzy chcą wesprzeć WOŚP.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na pasie startowym lotniska w Jasionce odbędzie się wyścig rowerowy

RZESZÓW. Aktualnie trwają zapisy. Liczba miejsc jest ograniczona.

Rzeszów

Ruszyła rewitalizacja parku przy ul. Dąbrowskiego [FOTO]

RZESZÓW. Dopiero po drugim przetargu udało się wyłonić zwycięską firmę.

Rzeszów

Centrum Wspinaczkowe FlyWall. Nowy obiekt na sportowej mapie Rzeszowa

RZESZÓW. Już 17 sierpnia oficjalne otwarcie Centrum Wspinaczkowego

Rzeszów

Piknik charytatywny dla schroniska „Kundelek”. Akcja odbędzie się na rzeszowskich Bulwarach

RZESZÓW. Piknik charytatywny rozpocznie się 25 sierpnia 2019 r. o godz. 12.00 na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Remont wiaduktu na ul. Batorego. Zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Ustalono, że w okolicy skrzyżowania ul. Chocimskiej i Żółkiewskiego powstanie tymczasowa pętla autobusowa.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc „wstępnie” rezygnuje z wyborów do Sejmu. Ostateczna decyzja zapadnie w piątek

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc odniósł się do medialnych doniesień ws. ewentualnej rezygnacji z wyborów do Sejmu. 

Rzeszów

Połączenie al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą coraz bliżej realizacji

RZESZÓW. Projekt połączenia al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą jest już prawie gotowy.

Rzeszów

Policjanci sprawdzali miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych

RZESZÓW, PODKARPACIE. Kolejna edycja działań zaplanowana jest na wrzesień.

Reklama