Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Objazdy autobusów MPK linii nr 3 i 22

Dodano: 06.07.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od najbliższego wtorku autobusy komunikacji miejskiej kursujące do Mrowli pojadą objazdami.

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 11 lipca br. na okres około trzech miesięcy autobusy linii nr 3 i 22 kursujące do Mrowli Otoka będą jeździły objazdem. Zmiany w kursowaniu ww. linii związane są z modernizacją przepustu na strumieniu Wężówka w Świlczy.

Autobusy komunikacji miejskiej pojadą od Rzeszowa do przystanku Świlcza PKP 02 bez zmian, dalej drogą 1386R do skrzyżowania z drogą 1333R w Mrowli (bez przystanków zastępczych), następnie drogą 1333R w kier. Bratkowic do skrzyżowania z drogą lokalną prowadzącą do przysiółka Otoka, do przystanku końcowego Kamyszyn pętla, z uwzględnieniem wjazdu na przystanek Mrowla Otoka pętla.

Kursy w kierunku Rzeszowa wykonywane będą tą samą trasą. Godziny odjazdu z przystanków początkowych nie ulegają zmianie. Na trasie objazdu obowiązują wszystkie przystanki.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Firma z Rzeszowa przekaże milion złotych na walkę z koronawirusem

RZESZÓW. Podczas konferencji inwestorskiej Adam Góral, prezes zarządu Asseco Poland, mówił o przeznaczeniu 1 mln zł na wsparcie sektora zdrowia w walce z epidemią.

Rzeszów

Dodatkowy kurs ZTM dla pracowników zakładowych

RZESZÓW. ZTM uruchamia dodatkowy kurs na jednej z linii. Wszystko na życzenie pasażerów.

Rzeszów

Dwie firmy powiększyły swoje tereny na obszarze "Dworzyska"

Kolejne inwestycje w Parku Naukowo-Technologicznym „Rzeszów-Dworzysko”. 

Rzeszów

Na WSIiZ zajęcia odbywają się online

RZESZÓW. Wykładowcy przeprowadzają je z sal uczelni bądź z własnych domów.

Rzeszów

ZTM: Ważne informacje dla pasażerów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. ZTM poinformował o kolejnych zmianach w rozkładzie jazdy, przedłużeniu ważności legitymacji studenckich oraz możliwości zawieszenia biletu okresowego.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa podpisał "Pakt dla przedsiębiorców"

RZESZÓW. Przedsiębiorcy, którzy wynajmują pod działalność lokale komunalne i utracili dochody w związku z epidemią koronawirusa, mogą liczyć na wsparcie miasta.

Rzeszów

G2A i inne podkarpackie firmy pomogą szpitalowi w Łańcucie w walce z koronawirusem

G2A przekaże szpitalowi w Łańcucie sprzęt do walki z koronawirusem. Inicjatywę wsparły również inne firmy z Podkarpacia.

Rzeszów

Uwaga pasażerowie! Kolejna zmiana rozkładów jazdy

RZESZÓW. Wszystkie kursy autobusów miejskich będą jeździć zgodnie z sobotnim rozkładem jazdy. Zmiany wejdą w życie od 23 marca.

Reklama