Rzeszów - Wtorek, 17.03.2026
Reklama

Od 1 listopada zmiany w rozkładach jazdy kilku linii MPK

Dodano: 31.10.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza korektę rozkładu jazdy na wybranych liniach. Od 1 listopada 2025 r. zmianie ulegają rozkłady jazdy linii 7, 34, 35, 44, 47, 57, 58 oraz N1.

W skrócie zmiany obejmą:

- likwidację niedzielnych kursów popołudniowych na linii 7,

- skierowanie porannych niedzielnych kursów autobusów linii 7, 43, 44, 47 i 57 – z ul. Bardowskiego do ul. Dworaka

- wydłużenie porannego kursu linii 34 do Kielanówki

- opóźnienie popołudniowego kursu linii 35 do Kielanówki

- przyspieszenie porannych kursów oraz wydłużenie czasu przejazdu w gminie Tyczyn autobusów linii 44 i 58

- pominięcie przystanku Miłocińska / Laurowa 02 na linii nocnej N1

Jak informuje ZTM w Rzeszowie, szczegółowe informacje dotyczące zmian jakie będą obowiązywały od 1 listopada 2025 r. na poszczególnych liniach, można znaleźć na stronie einfo.erzeszow.pl - w zakładce / dymku „Nowe rozkłady jazdy” umieszczonej w górnym prawym rogu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Piknik ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. Wydarzenie pod hasłem „Rzeszów bez plastiku” odbędzie się w najbliższą sobotę. W programie, m.in. szycie toreb na zakupy, konkursy z nagrodami i wspólne tworzenie obrazu z nakrętek.

Rzeszów

Zbiórka odpadów niebezpiecznych w Rzeszowie [Terminy i punkty odbioru]

RZESZÓW. W dniach od 24 do 30 września 2022 r. na terenie miasta odbędzie się obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady będzie można oddawać bezpłatnie.

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Rzeszów

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie. Jesienią budynek będzie zadaszony

RZESZÓW. Prace przy budowie hali sportowej przy szkole na ul. Towarnickiego idą zgodnie z planem. Jesienią budynek będzie już zadaszony. 

Rzeszów

Rozpoczął się Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na placu Farnym i na ul. Jagiellońskiej otwarto strefy relaksu

RZESZÓW. Tydzień Mobilności zakończy Dzień bez Samochodu, który odbędzie się 22 września.

Reklama