Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Od 1 maja zmiany w rozkładzie jazdy kilku autobusów MPK

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jak poinformował Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 maja 2025 r. na pięciu liniach komunikacji miejskiej nastąpią zmiany w rozkładach jazdy.

Nowy rozkład obejmie linie nr 5, 20, 22, 26 i 43. Godzina odjazdu linii nr 5 w dni powszednie zmieni się z 22:55 na 23:00. Autobusy linii nr 20 będą zatrzymywały się na nowoutworzonych przystankach w Mrowli (przyst. Mrowla lasek 23) i Bratkowicach (przyst. Bratkowice Przywary 05).

Na linii nr 22 w dni powszednie poranny i wieczorny kurs będzie wydłużony ze Świlczy do Trzciany; dodatkowo pojawi się nowy popołudniowy kurs do Trzciany realizowany w dni powszednie szkolne i powszednie wolne od nauki szkolnej o godz. 18:00.

Dodatkowa para popołudniowych kursów pojawi się również na linii nr 26 na trasie Wyzwolenia – Biznesowa – Wyzwolenia.

Z kolei na linii nr 43 nastąpią dopołudniowe przesunięcia godzin odjazdów.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Powstają nowe chodniki w ścisłym centrum Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwają prace związane z przebudową chodników przy ul. Matejki i Słowackiego. Inwestycję realizuje ta sama firma, która przeprowadziła remont ul. Grunwaldzkiej – OBO Polska.

Rzeszów

W 2025 roku pojedziemy wodorowymi autobusami MPK?

RZESZÓW. W piątek podpisano umowę na dofinansowanie zakupu 20 zeroemisyjnych autobusów napędzanych wodorem. Środki w wysokości 70 mln zł pochodzą z KPO.

Rzeszów

Potrącenie rowerzysty na ul. Króla Augusta w Rzeszowie

RZESZÓW. 70-letnia kobieta kierująca skodą potrąciła dziś rano 79-letniego rowerzystę. Mężczyzna trafił do szpitala.

Rzeszów

Zatrucie czadem w Borku Starym. 11-letni chłopiec w stanie ciężkim trafił do szpitala

RZESZÓW. Policjanci z komisariatu w Tyczynie interweniowali w jednym z domów rodzinnych w Borku Starym, gdzie doszło do podtrucia tlenkiem węgla. 11-letni chłopiec w stanie ciężkim trafił do szpitala.

Rzeszów

ZOBACZ: Nowe graffiti w tunelu przy rzeszowskiej zaporze

RZESZÓW. Na ścianach tunelu biegnącego pod aleją Powstańców Warszawy, w rejonie Mostu Karpackiego, pojawiły się nowe malowidła. Powstały w ramach tegorocznej akcji „Cans Lovers”.

Rzeszów

Znamy listę zadań przyjętych do realizacji w ramach RBO 2025

RZESZÓW. Montaż klimatyzatorów w rzeszowskich szkołach podstawowych, sad owocowy na Baranówce, letnia czytelnia na Bulwarach czy rozbudowa parku na osiedlu Kotuli - to przykładowe projekty, które zostaną zrealizowane w ramach przyszłorocznego budżetu...

Rzeszów

Zaawansowane prace przy budowie parku kieszonkowego na os. Baranówka [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Nowa zielona przestrzeń dla mieszkańców powstaje przy ul. Tarnowskiej.

Rzeszów

W sobotę ogłoszenie wyników 12. edycji RBO. Ratusz zaprasza mieszkańców na galę

RZESZÓW. Gala odbędzie się o godz. 16:00 w budynku Centrum Młodzieży w Rzeszowie (dawniej MDK) przy ul. Osmeckiego 51.

Reklama