Rzeszów - Niedziela, 25.01.2026
Reklama

Od poniedziałku zamknięty przejazd przy hali Podpromie

Dodano: 13.01.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od poniedziałku, 16 stycznia przez cały tydzień zamknięty będzie przejazd łączący ul. Lenartowicza z drogą przy hali Podpromie.
 
Inwestor budujący obiekt mieszkalno-usługowy przy ul. Lenartowicza przedstawił w Urzędzie Miasta Rzeszowa harmonogram prac. Miasto zwróciło się do dewelopera z taką prośbą pod koniec grudnia, po tym jak zamknął on niespodziewanie przejazd od ul. Lenartowicza do drogi przy Hali Podpromie.
 
Zgodnie z harmonogramem od 16 stycznia droga prowadząca od strony Lenartowicza do hali Podpromie będzie zamknięta.  Inwestor tłumaczy to "koniecznością wykonania w śladzie drogi zabezpieczenia wykopu". Otwarcie planowane jest na 21 stycznia. Od tego dnia łącznik będzie węższy i kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami, która mają potrwać do 13 lutego. Na początku lutego zapadnie decyzja, czy będzie tam obowiązywał ruch wahadłowy czy jednokierunkowy.




 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zbiórka dla zwierząt ze schroniska "Kundelek"

RZESZÓW. Zbiórkę organizuje Centrum Handlowe Auchan Krasne. Najbardziej potrzebne są karma oraz środki czystości.

Rzeszów

Wypadek w Przewrotnem. Jedna osoba ranna

RZESZÓW. Około godz. 9:00 w miejscowości Przewrotne w gminie Głogów Małopolski doszło do zderzenia renault z iveco.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje miejski system monitoringu jakości powietrza

RZESZÓW. Od wczoraj jakość powietrza w Rzeszowie monitorowana będzie przez 38 czujników. Do końca roku będzie ich 60.

Rzeszów

Ze zbiornika wodnego w Lipiu wyłowiono ciało mężczyzny

RZESZÓW. Nad wyjaśnieniem okoliczności utonięcia mężczyzny pracują policjanci z Głogowa Małopolskiego.

Rzeszów

Trwa budowa hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie. Jesienią budynek będzie zadaszony

RZESZÓW. Prace przy budowie hali sportowej przy szkole na ul. Towarnickiego idą zgodnie z planem. Jesienią budynek będzie już zadaszony. 

Rzeszów

Rozpoczął się Tydzień Mobilności w Rzeszowie. Na placu Farnym i na ul. Jagiellońskiej otwarto strefy relaksu

RZESZÓW. Tydzień Mobilności zakończy Dzień bez Samochodu, który odbędzie się 22 września.

Rzeszów

Dachowanie samochodu w Trzebosi. 20-letni kierowca trafił do szpitala

RZESZÓW. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjasniają policjanci z komisariatu w Sokołowie Młp.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży. Trwają zapisy na 11. edycję "Koduj z Gigantami"

RZESZÓW. Akcja edukacyjna trwa od 3 do 25 września i odbywa się stacjonarnie w prawie 100 miastach w całej Polsce oraz online.

Reklama