Od poniedziałku zamknięty przejazd przy hali Podpromie
Dodano: 13.01.2023 r.
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Od poniedziałku, 16 stycznia przez cały tydzień zamknięty będzie przejazd łączący ul. Lenartowicza z drogą przy hali Podpromie.
Inwestor budujący obiekt mieszkalno-usługowy przy ul. Lenartowicza przedstawił w Urzędzie Miasta Rzeszowa harmonogram prac. Miasto zwróciło się do dewelopera z taką prośbą pod koniec grudnia, po tym jak zamknął on niespodziewanie przejazd od ul. Lenartowicza do drogi przy Hali Podpromie.
Zgodnie z harmonogramem od 16 stycznia droga prowadząca od strony Lenartowicza do hali Podpromie będzie zamknięta. Inwestor tłumaczy to "koniecznością wykonania w śladzie drogi zabezpieczenia wykopu". Otwarcie planowane jest na 21 stycznia. Od tego dnia łącznik będzie węższy i kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami, która mają potrwać do 13 lutego. Na początku lutego zapadnie decyzja, czy będzie tam obowiązywał ruch wahadłowy czy jednokierunkowy.
RZESZÓW. We wtorek, 16 kwietnia 2019 r. od godz. 8:00 do godz. 20:00 nieczynna będzie ulica Herbowa. Zamknięcie nastąpi w rejonie skrzyżowania ww. ulicy z ul. Tarnopolską.
RZESZÓW. W dotychczasowym systemie zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego nastąpiły zmiany. Sprawdźcie harmonogram zbiórek na 2019 rok.
RZESZÓW. O ile warunki pogodowe pozwolą, w najbliższy piątek, wieczorem na ulicach Rzeszowa ponownie zawitają rolkarze. Tematem najbliższego Nightskatingu będą dresy.
RZESZÓW. W środę, 10 kwietnia przed pomnikiem ofiar katastrofy smoleńskiej na placu przy Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się uroczystość upamiętniająca 9. Rocznicę katastrofy w Smoleńsku.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz