Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Odnaleziono ciało poszukiwanego mieszkańca Rzeszowa

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci zakończyli poszukiwania zaginionego 50-letniego mieszkańca Rzeszowa. Niestety finał poszukiwań jest tragiczny. W niedzielę w miejscowości Krasne, w rejonie starorzecza Wisłoka, odnaleziono ciało mężczyzny.

W niedzielą około godz. 14.30, policjanci zostali zawiadomieni o odnalezieniu w Krasnem ciała mężczyzny. Leżącego na ziemi mężczyznę, w zakolu starorzecza Wisłoka, zauważył przejeżdżający motocyklista, który zawiadomił służby. Wezwany na miejsce zespół pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon.

Na miejscu policjanci pod nadzorem prokuratora oraz z udziałem lekarza biegłego przeprowadzili oględzin. Wstępnie nie stwierdzono udziału osób trzecich. Przyczyną śmierci mężczyzny mogło być wychłodzenie. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do dalszych badań, które wyjaśnią przyczyny jego śmierci.

Dzisiaj członkowie rodziny potwierdzili, że jest to ciało poszukiwanego od 3 stycznia 50-letniego mieszkańca Rzeszowa.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Woli Rafałowskiej. Interweniował śmigłowiec LPR

RZESZÓW. 47-letni kierowca citroena, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w bariery energochłonne i betonowy przepust. Zginął na miejscu.

Rzeszów

Latem znów polecimy z Rzeszowa do Gdańska. Ruszyła sprzedaż biletów

RZESZÓW. Połączenie będzie realizowane od 2 czerwca do 5 września 2023, dwa razy w tygodniu.

Rzeszów

Radni nadali nazwę okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Żartobliwie mówi się o niej „Aureola Ferenca”, od 31 stycznia ma już jednak  oficjalną nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mowa o „słynnej” okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 1 lutego zamknięta ul. Grottgera

RZESZÓW. Zamknięty zostanie odcinek ulicy Grottgera od skrzyżowania z ul. Asnyka do placu Kilińskiego.

Rzeszów

31-latek hodował konopie w łazience

RZESZÓW. 31-letni mieszkaniec Dynowa został zatrzymany przez Policję za nielegalną uprawę konopii. Funkcjonariusze ujawnili 6 sztuk sadzonek w łazience w domu 31-latka. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Rekrutacja wystawców na XVI Europejskie Targi Pracy WORK EXPO w Rzeszowie

RZESZÓW. W dniach 1-2 marca 2023 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędą się XVI Europejskich Targach Pracy Work Expo. Organizatorem wydarzenia jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.

Rzeszów

Fotorelacja z 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Zobaczcie, co działo się na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Kolejne autobusy elektryczne wkrótce wyjadą na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Komunikacja miejska w Rzeszowie wzbogaci się o 6 nowych autobusów elektrycznych Solaris.

Reklama