Rzeszów - Piątek, 09.05.2025
Reklama

Odnaleziono poszukiwaną 15-latkę. Policjanci znaleźli ją na terenie Rzeszowa

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania Dominiki B., 15-latki, która od kilku dnie nie nawiązywała kontaktu z rodziną. Znaleźli ją policjanci na terenie Rzeszowa.

Nastolatka w poniedziałek, 21 stycznia 2019 roku, około godziny 19:30 wyszła z miejsca zamieszkania i aż do dnia dzisiejszego nie wróciła do domu i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

„Dzisiaj przed południem znaleźli ją policjanci na terenie Rzeszowa” – informuje Adam Szeląg, oficer prasowy komendanta miejskiego.

Ze względu na okoliczności policja nie zdradza miejsca w jakim przebywała 15-latka.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

300 gram substancji psychotropowej u 32-latka z Rzeszowa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

RZESZÓW. Sprawą 32-letniego mieszkańca Rzeszowa zajmuje się Prokuratura Rejonowa.

Rzeszów

W marcu zmiany w sieci komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. Poznaliśmy propozycje zmian zgłoszone przez Rady Osiedli w sieci komunikacji miejskiej w Rzeszowie.

Rzeszów

Od nowego roku akademickiego Politechnika uruchamia siedem kierunków w j. angielskim

RZESZÓW. Od roku akademickiego 2019/2020 studia w języku angielskim będą prowadzone na wszystkich wydziałach Politechniki Rzeszowskiej.

Rzeszów

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

Rzeszów

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

RZESZÓW. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Reklama