Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

Orlen buduje nową stację paliw w Rzeszowie

Dodano: 17.03.2025 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen
fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa budowa nowej stacji paliw Orlen. Będzie to już dziewiąta stacja koncernu na terenie Rzeszowa.

Nowa stacja Orlen powstaje przy al. Armii Krajowej, niedaleko skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, na terenie o powierzchni około 27 arów.

Do dyspozycji kierowców będzie 6 stanowisk, w tym: 3 dystrybutory MPD, dystrybutor LPG i dystrybutor ON-TIR. Na terenie obiektu znajdzie się również sklep o powierzchni 8- m2, myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Stacja zostanie otwarta w formacie Stop Cafe 2.0, co oznacza, że klienci będą mogli nie tylko zatankować, ale również zjeść. W ofercie m.in. świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje, w tym kawy, herbaty i soki.

Prace przy budowie nowej stacji paliw przy al. Armii Krajowej mają zakończyć się w maju. Obiekt ma zostać oddany do użytku w czerwcu.

Będzie to już dziewiąta stacja Orlen w stolicy Podkarpacia. Koncern ma już swoje punkty m.in. przy ulicach: Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Blisko 2,5 mln zł na nowe place zabaw przy rzeszowskich żłobkach

RZESZÓW. Blisko 2,5 mln zł otrzymał Rzeszów na modernizację i unowocześnienie placów zabaw w dziesięciu rzeszowskich żłobkach. Środki pochodzą z rządowego programu „Aktywne Place Zabaw”. Na całym Podkarpaciu projekt obejmie łącznie 23...

Rzeszów

Tragedia w Głogowie Małopolskim. 37-latek ofiarą czadu

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. Najprawdopodobniej zaczadzenie było przyczyną śmierci 37-letniego mieszkańca Głogowa Małopolskiego. Mężczyznę znalazł w łazience najbliższy członek rodziny. Interweniujący na miejscu strażacy stwierdzili podwyższone stężenie tlenku węgla w pomieszczeniu.

Rzeszów

Alert IMGW! Mroźny weekend na Podkarpaciu, w nocy nawet -23 stopnie

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia dotyczące silnego mrozu jaki spodziewany jest na terenie całego województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Od lutego ważne zmiany w centrum Rzeszowa. Powiększy się strefa spacerowa

RZESZÓW. Ratusz wprowadza kolejne zmiany w Śródmieściu. Dzięki nim centrum miasta ma być bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla spacerowiczów. Z jednych z najbardziej klimatycznych ulic znikną samochody.

Rzeszów

Firma z Głogowa Młp. zaprojektuje zmiany na rondzie Pobitno

RZESZÓW. Miasto wybrało firmę, która zaprojektuje zmiany na rondzie Pobitno. To Projekt Consaulting z Głogowa Małopolskiego, która jako jedyna zgłosiła swoją ofertę w przetargu na realizację tego zadania.

Rzeszów

Podpisano porozumienie ws. budowy północno-wschodniej obwodnicy Rzeszowa

RZESZÓW. Dzisiaj w rzeszowskim ratuszu podpisano porozumienie dotyczące wspólnej realizacji północno-wschodniej obwodnicy Rzeszowa, przez Miasto i Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad. Dokument pozwala rozpocząć prace przygotowawcze dla nowej inwestycji. Obwodnica połączy...

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa spotka się z mieszkańcami trzech osiedli

RZESZÓW. W lutym odbędzie się kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka z cyklu "Rzeszów To My". Tym razem włodarz miasta porozmawia z mieszkańcami osiedli Matysówka, Słocina i Zalesie.

Rzeszów

Nazistowska flaga w oknie jednego z bloków na Nowym Mieście. Zatrzymano 42-latka

RZESZÓW. 42-letni mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji w związku z podejrzeniem o propagowanie ustroju totalitarnego. 42-latek wywiesił w oknie nazistowską flagę. Zgodnie prawem, za ten czyn grozi mu do 3 lat...

Reklama