Rzeszów - Środa, 14.05.2025
Reklama

Orlen buduje nową stację paliw w Rzeszowie

Dodano: /

fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen
fot. RESinet.pl / Materiały prasowe Orlen

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa budowa nowej stacji paliw Orlen. Będzie to już dziewiąta stacja koncernu na terenie Rzeszowa.

Nowa stacja Orlen powstaje przy al. Armii Krajowej, niedaleko skrzyżowania z al. Krzyżanowskiego, na terenie o powierzchni około 27 arów.

Do dyspozycji kierowców będzie 6 stanowisk, w tym: 3 dystrybutory MPD, dystrybutor LPG i dystrybutor ON-TIR. Na terenie obiektu znajdzie się również sklep o powierzchni 8- m2, myjnia automatyczna, odkurzacz oraz kompresor.

Stacja zostanie otwarta w formacie Stop Cafe 2.0, co oznacza, że klienci będą mogli nie tylko zatankować, ale również zjeść. W ofercie m.in. świeże kanapki, tosty, wrapy, zapiekanki, słodkie przekąski oraz napoje, w tym kawy, herbaty i soki.

Prace przy budowie nowej stacji paliw przy al. Armii Krajowej mają zakończyć się w maju. Obiekt ma zostać oddany do użytku w czerwcu.

Będzie to już dziewiąta stacja Orlen w stolicy Podkarpacia. Koncern ma już swoje punkty m.in. przy ulicach: Warszawskiej, Przemysłowej, Podkarpackiej, Lubelskiej i Krakowskiej.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Rzeszów

Waldemar Szumny trzecim wiceprzewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Podczas IV sesji Rady Miasta zdecydowała się na wybór trzeciego wiceprzewodniczącego rady. Został nim radny Prawa i Sprawiedliwości, Waldemar Szumny.

Rzeszów

10 autobusów elektrycznych lada dzień wyjedzie na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Autobusy będa obsługiwać linie 0A i 0B.

Rzeszów

Palił marihuanę prowadząc samochód. Na ul. Rejtana mężczyznę zauważył policjant

RZESZÓW. Do tej nietypowej interwencji doszło w poniedziałek ok. godz. 12.30.

Rzeszów

Chcą przenieść Dzwon Niepodległości na Plac Farny

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta, radni Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowali wniosek jaki na ich ręce złożył Związek Strzelecki "Strzelec".

Rzeszów

Zatrzymano kuriera, który okradał zamówione przez siebie przesyłki

RZESZÓW. Z przesyłek wyjmował zegarki, a przesyłkę, po przepakowaniu, zwracał jako nieodebraną.

Reklama