Rzeszów - Niedziela, 25.05.2025
Reklama

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Krosna zakończą przygotowanie do sezonu siatkarze Asseco Resovii Rzeszów.

Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. W środę pokonali we własnej hali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1, choć już po trzech setach prowadzili 3:0. Trenerzy umówili się jednak na dodatkową, czwartą partię, która padła łupem gości.

Kolejnym i ostatnim sprawdzianem dla Asseco Resovii będzie Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, który zostanie rozegrany w piątek i w sobotę. W pierwszym dniu rzeszowianie zmierzą się z MKS-em Będzin w meczu półfinałowym (godz. 19). W sobotę zmierzą się w meczu  finałowym (godz. 17) lub o 3. miejsce (godz. 14.30) ze zwycięzcą z pary Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice.

Do Krosna wraz z zespołem pojadą już Kanadyjczyk Nicolas Hoag i Marcin Komenda, którzy tuż przed turniejem powinni pojawić się w Rzeszowie. W trakcie turnieju do drużyny dołączy natomiast ostatni z reprezentantów, Australijczyk Luke Perry.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Back to School w Millenium Hall. Oferty zajęć, strefa malucha, rabaty dla uczniów

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 5 września.

Rzeszów

Nowy rektor Politechniki Rzeszowskiej oficjalnie przejął władzę rektorską

RZESZÓW. Nowy rektor zamierza z Politechniki stworzyć uczelnię, która będzie motorem napędowym nie tylko w regionie podkarpacia.

Rzeszów

Uszkodziła auto przy ul. Lwowskiej i odjechała. Miała ponad 3 promile

RZESZÓW. Do dwóch lat pozbawienia wolności grozi 39-letniej kobiecie, która będąc pod wpływem alkoholu, uszkodziła zaparkowany samochód, a gdy dowiedziała się, że poszkodowany wezwał policję, odjechała z miejsca zdarzenia.

Rzeszów

Podpisano umowę na przebudowę budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego przy al. Rejtana

RZESZÓW. Inwestycja ma być zakończona w 2021 r. Jej koszt to blisko 16,5 mln. zł  

Rzeszów

Dwie nowe ulice w Rzeszowie: ul. ks. Andrzeja Rabija i ul. Jana Welca

RZESZÓW. Radni zaakceptowali projekty uchwał dotyczące nadania nazw dwóm rzeszowskim ulicom.

Rzeszów

Kryte lodowisko przy ul. Witosa. Miasto szuka wykonawcy dokumentacji

RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku budowy krytego lodowiska w Rzeszowie.

Rzeszów

Od 1 września zmiany w rozkładzie jazdy kilku linii MPK

RZESZÓW. Dwie linie będa kursowały częściej. Wznowione zostaną kursy oznaczone literą „s” oraz przywrócona zostanie „osiedlowa” linia nr 50 na Zalesiu.

Rzeszów

Atak na kontrolerki ZTM. Nagroda za pomoc w identyfikacji sprawcy

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wyznaczył nagrodę dla osoby, która pomoże w zidentyfikowaniu sprawcy, który zaatakował dwie kontrolerki biletów. Sprawa została zgłoszona na Policję.

Reklama