Rzeszów - Czwartek, 19.03.2026
Reklama

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

Dodano: 17.10.2019 r.

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Krosna zakończą przygotowanie do sezonu siatkarze Asseco Resovii Rzeszów.

Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. W środę pokonali we własnej hali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1, choć już po trzech setach prowadzili 3:0. Trenerzy umówili się jednak na dodatkową, czwartą partię, która padła łupem gości.

Kolejnym i ostatnim sprawdzianem dla Asseco Resovii będzie Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, który zostanie rozegrany w piątek i w sobotę. W pierwszym dniu rzeszowianie zmierzą się z MKS-em Będzin w meczu półfinałowym (godz. 19). W sobotę zmierzą się w meczu  finałowym (godz. 17) lub o 3. miejsce (godz. 14.30) ze zwycięzcą z pary Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice.

Do Krosna wraz z zespołem pojadą już Kanadyjczyk Nicolas Hoag i Marcin Komenda, którzy tuż przed turniejem powinni pojawić się w Rzeszowie. W trakcie turnieju do drużyny dołączy natomiast ostatni z reprezentantów, Australijczyk Luke Perry.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Konrad Fijołek obiecał wdrożenie "pakietu dla rowerzystów"

​RZESZÓW. Konrad Fijołek, kandydat na prezydenta Rzeszowa, zobowiązał się do realizacji pomysłów na rzecz poprawy infrastruktury rowerowej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Tragiczny wypadek na ul. Gromskiego w Rzeszowie. Nie żyje 61-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, na skrzyżowaniu ulic Gromskiego i Krogulskiego w Rzeszowie.  W zderzeniu forda z audi ranne zostały cztery osoby. Jedna z nich zmarła w szpitalu. Policjanci wyjaśniają...

Rzeszów

Kiermasz z okazji Dnia Matki w CH Plaza

RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 22 maja centrum handlowe Plaza wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie, organizują kiermasz z okazji Dnia Matki.

Rzeszów

Narodowy Spis Powszechny 2021. Punkty spisowe podczas meczów na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. Punkty będą otwarte podczas meczów piłkarskich.

Rzeszów

Samochód potrącił 35-latka na hulajnodze elektrycznej

RZESZÓW. 35-letni mieszkaniec Rzeszowa kierujący hulajnogą elektryczną, został potrącony na przejeździe dla rowerów, przez seata. Poszkodowany trafił do szpitala.

Rzeszów

W weekend zlot foodtrucków w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na skwerze Millenium Hall znów zaparkują ciężarówki z jedzeniem. 

Rzeszów

Wniosek ZRID na przebudowę ronda Pobitno złożony

​RZESZÓW. Kolejny krok w kierunku przebudowy ronda Pobitno. Na ręce wojewody trafił wniosek o zezwolenie na realizację tej inwestycji. Służby wojewody mają 90 dni na wydanie decyzji ZRID.

Rzeszów

Utrudnienia na ul. Wierzbowej, w rejonie mostu Narutowicza

RZESZÓW. Do piątku 21 maja mogą potrwać utrudnienia na ul. Wierzbowej, na odcinku od mostu im. Narutowicza do skrzyżowania z ul. Warzywną.

Reklama