Rzeszów - Środa, 23.07.2025
Reklama

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

Dodano:

fot. Asseco Resovia Rzeszów
fot. Asseco Resovia Rzeszów
RZESZÓW. Turniejem o Puchar Prezydenta Miasta Krosna zakończą przygotowanie do sezonu siatkarze Asseco Resovii Rzeszów.

Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. W środę pokonali we własnej hali ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle 3:1, choć już po trzech setach prowadzili 3:0. Trenerzy umówili się jednak na dodatkową, czwartą partię, która padła łupem gości.

Kolejnym i ostatnim sprawdzianem dla Asseco Resovii będzie Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Krosna, który zostanie rozegrany w piątek i w sobotę. W pierwszym dniu rzeszowianie zmierzą się z MKS-em Będzin w meczu półfinałowym (godz. 19). W sobotę zmierzą się w meczu  finałowym (godz. 17) lub o 3. miejsce (godz. 14.30) ze zwycięzcą z pary Cerrad Enea Czarni Radom – GKS Katowice.

Do Krosna wraz z zespołem pojadą już Kanadyjczyk Nicolas Hoag i Marcin Komenda, którzy tuż przed turniejem powinni pojawić się w Rzeszowie. W trakcie turnieju do drużyny dołączy natomiast ostatni z reprezentantów, Australijczyk Luke Perry.
Źródło: Asseco Resovia Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zderzenie trzech aut na al. Powstańców Warszawy. Jedna osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj około godz. 17 na al. Powstańców Warszawy, na wysokości kina Helios i stacji paliw Valdi.

Rzeszów

Dwie nowe podstrefy i wyższe opłaty za parkowanie w Rzeszowie

RZESZÓW. Na najbliższej sesji Rady Miasta radni zadecydują o wprowadzeniu dwóch nowych stref płatnego parkowania oraz o powiększeniu obowiązujących opłat za postój w danej strefie.

Rzeszów

Studenci Politechniki Rzeszowskiej stworzyli pierwszy w Polsce motoszybowiec zasilany wodorem

RZESZÓW. Zakończyły się prace realizowane w ramach projektu motoszybowca AOS H2. 

Rzeszów

Rozbój w Rzeszowie. Dwójka mężczyzn pobiło i okradło 27-latka

RZESZÓW. Na ul. Wierzynka w Rzeszowie zaatakowali oni 27-latka, przewrócili go, pobili i ukradli jego telefon komórkowy.

Rzeszów

Mistrzowie Polski ogrywają siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali na wyjeździe z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3.

Rzeszów

Od 1 marca zawieszone kursy dwóch linii autobusowych

RZESZÓW. Chodzi o linie nr 14 i nr 60.

Rzeszów

Ponad 100 wystawców ze swoją ofertą podczas Targów Pracy i Edukacyjnych

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25 – 26 lutego w G2A Arena w Jasionce 

Rzeszów

Pożar w Rzeszowie. W zgliszczach spalonej altanki znaleziono zwęglone ciało

RZESZÓW. Do pożaru doszło wczoraj około godz. 21.30, przy ulicy Architektów w Rzeszowie.

Reklama