Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

Ostatni w tym roku Podkarpacki bazarek w Parku Papieskim

Dodano: 04.12.2024 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

RZESZÓW. Regionalne chleby i wędliny, smaczne sery, miody, świeże owoce i warzywa, pyszne ciasta, ekologiczne przetwory - to wszystko będzie można kupić podczas sobotniego Podkarpackiego Bazarku w Rzeszowie.

Sprzedawane wyroby pochodzą od lokalnych producentów. Na bazarku pojawia się zazwyczaj około 100 wystawców z regionu. W ofercie świeże i ekologiczne produkty.

W jednym miejscu będzie można kupić wszystko - od jedzenia, przez wyroby pszczelarskie, różne odmiany roślin, po oryginalne rękodzieło wprost od ich producentów.

Ostatni w tym roku Podkarpacki bazarek odbędzie się w sobotę, 7 grudnia w godz. 8:00 – 14:00, tradycyjnie na parkingu w Parku Papieskim (od strony al. Armii Krajowej).


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kolejny rekordowy miesiąc na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. To był najlepszy styczeń w historii portu lotniczego Rzeszów -Jasionka. Odprawiono 57,5 tys. pasażerów, tj. o 10 procent więcej niż w najlepszym do tej pory styczniu 2019 roku.

Rzeszów

Dzień Kota z Fundacją Felineus. Gościem specjalnym będzie "Marcin z Lasu" Kostrzyński

RZESZÓW. Strefa dla dorosłych, strefa dla dzieci, przedstawienie "Kot w butach", projekcja filmu „Sekretne życie kotów” - to tylko część atrakcji jakie przygotowała fundacja Felineus z okazji Dnia Kota.

Rzeszów

Rozbudowa szkoły na Staromieściu postępuje zgodnie z harmonogramem

RZESZÓW. Obecnie trwają prace m.in. przy zbrojeniu płyty fundamentowej nowej części szkoły. 

Rzeszów

Od czwartku bez utrudnień na DK9 w Rudnej Małej

RZESZÓW. Od 9 lutego br. otwarty będzie odcinek DK9 w Rudnej Małej. Roboty związane z budową wiaduktu kolejowego zakończą się wcześniej niż zakładano.

Rzeszów

"Biała Sobota" w szpitalu na ul. Szopena

​RZESZÓW. Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

Rzeszów

Przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na budowę placu zabaw na osiedlu Miłocin Św. Huberta. Ma być gotowy w ciągu pięciu miesięcy od daty podpisania umowy z wykonawcą.

Rzeszów

Poranny wypadek na ul. Dębickiej. 1 osoba trafiła do szpitala

RZESZÓW. Doszło tam do zderzenia skody z dacią. 
 

Rzeszów

W Rzeszowie rozpoczynają się Zimowe Mistrzostwa Polski w skokach do wody

RZESZÓW. Dziś (3.02) na nowej pływalni przy ul. Matuszczaka rozpoczynają się Zimowe Mistrzostwa Polski w skokach do wody. Zawody potrwają do niedzieli. Weźmie w nich udział ścisła krajowa czołówka zawodników.

Reklama