Rzeszów - Sobota, 09.05.2026
Reklama

Ostatni weekend ze Świątecznym Miasteczkiem na rzeszowskim Rynku

Dodano: 05.01.2024 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Jeszcze tylko do niedzieli, 7 stycznia 2024 r. będzie można odwiedzić Świąteczne Miasteczko na rzeszowskim Rynku.

Tegoroczne Miasteczko wystartowało 2 grudnia 2023 r. wraz z uroczystym uruchomieniem iluminacji świetlnych. Przez cały okres funkcjonowania Miasteczka, mieszkańcy Rzeszowa mogli liczyć na masę atrakcji, wśród nich m.in.: kino plenerowe, karaoke, świąteczne imprezy z DJ’em, Fire show a także koncerty i występy artystyczne.

W ostatni weekend funkcjonowania Miasteczka, dla odwiedzających dostępne będą stałe atrakcje: cieszący się dużą popularnością Jarmark Bożonarodzeniowy z wyjątkowym rękodziełem oraz produktami regionalnymi (godz. otwarcia: 13:00 - 21:00) oraz Ho hoho! BISTRO Ho hoho! Bar - z gorącymi grzańcami i słodkościami.



 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Program in vitro w Rzeszowie - konkurs rozstrzygnięty

RZESZÓW. Wybrana została oferta firmy PARENS. Program będzie trwał od 9 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2025 r.

Rzeszów

Zwłoki mężczyzny w rzece w Rzeszowie. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny

RZESZÓW. Ciało 38-letniego mieszkańca Rzeszowa znaleziono w rzece przy ul. Kalinowej na osiedlu Bzianka. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności śmierci mężczyzny.

Rzeszów

Ruszył przetarg na Podkarpackie Centrum Lekkiej Atletyki. Są nowe wizualizacje

RZESZÓW. Prace mają rozpocząć się w przyszłym roku. Obiekt ma być gotowy w 2025 roku.

Rzeszów

Miasto podsumowuje 2022 rok. Oto najważniejsze małe inwestycje zrealizowane w Rzeszowie

RZESZÓW. To m.in. nowe drogi osiedlowe, więcej zieleni w mieście i lepsza infrastruktura rowerowa.  

Rzeszów

Zablokowany przejazd przy hali Podpromie. Kiedy zostanie przywrócony?

RZESZÓW. We wtorek, 27 grudnia deweloper zagrodził przejazd łączący ul. Lenartowicza z drogą przy hali Podpromie w związku z rozpoczęciem budowy obiektu mieszkalno-usługowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Leszka Czarnego. Samochód potrącił pieszą

RZESZÓW. 42-letnia mieszkanka Rzeszowa została potrącona przez samochód na przejściu dla pieszych. Kobieta trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Rzeszów

Jak pojadą autobusy komunikacji miejskiej w Sylwestra i w Nowy Rok?

​RZESZÓW. W Sylwestra komunikacja miejska będzie funkcjonowała wg sobotniego rozkładu jazdy, a w Nowy Rok i w Święto Trzech Króli autobusy pojadą jak w święta.

Reklama