Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Otwarcie Leroy Merlin Rzeszów w drugiej połowie 2019 roku. Będzie podziemny parking

Dodano:

Wizualizacja Leroy Merlin Rzeszów, materiały prasowe
Wizualizacja Leroy Merlin Rzeszów, materiały prasowe
RZESZÓW. W drugiej połowie 2019 roku, przy alei Wincentego Witosa 19 w Rzeszowie, zostanie otwarty nowy sklep sieci. W obiekcie dostępnych będzie około 36 000 produktów od ręki. Na terenie powstającego sklepu widać już pierwsze postępy prac budowlanych. W sklepie będzie zatrudnionych 130 pracowników.

Prace budowlane przy al. Witosa rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, natomiast sam budynek zostanie usytuowany obok hipermarketu bi1. Nowy sklep Leroy Merlin będzie jednym z największych sklepów budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie.

Na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie ok. 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie liczył 130 pracowników.

„Rzeszów, stolica innowacji, to dynamicznie rozwijające się miasto, gdzie prowadzone są liczne inwestycje. Jestem pewny, że w największym sklepie budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie każdy majsterkowicz, pasjonat wnętrz i fachowiec znajdzie wszystko dla domu i ogrodu. Nasza najlepsza oferta na rynku produktów i usług będzie stanowić wyróżnik sklepu, a nasi pracownicy będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, aby projekty klientów były sprawnie realizowane i spełniały ich oczekiwania.” – komentuje Piotr Dużyk, Dyrektor Sklepu.
Reklama
Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na pięć działów: dekoracja, ogród, konstrukcja, projekty i technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami.

Rekrutacja do nowo powstającego sklepu już się rozpoczęła. Do sklepu poszukiwani są koordynatorzy ds. sprzedaży, doradcy klientów, logistycy sklepu/magazynierzy oraz kasjerzy. Każdy pracownik zatrudniony w Leroy Merlin w ramach pakietu benefitów, między innymi otrzymuje umowę o pracę, służbowy smartfon, z możliwością wykorzystania telefonu w celach prywatnych, premie kwartalne czy darmową opiekę medyczną.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy, kto wykona oświetlenie świąteczne Rzeszowa

RZESZÓW. Miasto wybrało wykonawcę świątecznego oświetlenia w Rzeszowie.

Rzeszów

Czołowe zderzenie w gminie Trzebownisko. Nie żyje 51-letnia kobieta

RZESZÓW. Do tragicznego wypadku doszło w Łące. W zderzeniu nissana z citroenem, poważnie ranna została kierująca nissanem. Niestety kobieta zmarła w szpitalu.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek pod Rzeszowem. Pieszy potrącony przez dwa auta

RZESZÓW. Do wypadku doszło wczoraj w nocy w Nowym Borku. 40-letni pieszy został potrącony przez dwa samochody. Mężczyzna zginął na miejscu.

Rzeszów

15-latek potrącony na przejściu dla pieszych

RZESZÓW. 15-letni chłopak został potrącony na przejściu dla pieszych na ul. Podkarpackiej. Ranny nastolatek trafił do szpitala. Sprawcy potrącenia zatrzymano prawo jazdy.

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

Student Politechniki Rzeszowskiej nagrodzony za projekt dwumiejscowego samolotu turystycznego

RZESZÓW. Grzegorz Sajdak, student kierunku lotnictwo i kosmonautyka na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej zajął trzecie miejsce w 19. edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, w kategorii Professional Level.

Rzeszów

Budowa nowego basenu przy ul. Matuszczaka ruszy w listopadzie?

RZESZÓW. Trwa rozbiórka dotychczasowego obiektu przy ul. Matuszczaka. Budowa nowego basenu ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Reklama