Rzeszów - Wtorek, 13.05.2025
Reklama

Otwarcie Leroy Merlin Rzeszów w drugiej połowie 2019 roku. Będzie podziemny parking

Dodano:

Wizualizacja Leroy Merlin Rzeszów, materiały prasowe
Wizualizacja Leroy Merlin Rzeszów, materiały prasowe
RZESZÓW. W drugiej połowie 2019 roku, przy alei Wincentego Witosa 19 w Rzeszowie, zostanie otwarty nowy sklep sieci. W obiekcie dostępnych będzie około 36 000 produktów od ręki. Na terenie powstającego sklepu widać już pierwsze postępy prac budowlanych. W sklepie będzie zatrudnionych 130 pracowników.

Prace budowlane przy al. Witosa rozpoczęły się pod koniec 2018 roku, natomiast sam budynek zostanie usytuowany obok hipermarketu bi1. Nowy sklep Leroy Merlin będzie jednym z największych sklepów budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie.

Na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych dla mieszkańców Rzeszowa i okolic dostępnych będzie ok. 36 000 produktów od ręki, a także usługi, jak projektowanie, transport czy montaż. Nowy zespół sklepu będzie liczył 130 pracowników.

„Rzeszów, stolica innowacji, to dynamicznie rozwijające się miasto, gdzie prowadzone są liczne inwestycje. Jestem pewny, że w największym sklepie budowlano-dekoracyjnym w Rzeszowie każdy majsterkowicz, pasjonat wnętrz i fachowiec znajdzie wszystko dla domu i ogrodu. Nasza najlepsza oferta na rynku produktów i usług będzie stanowić wyróżnik sklepu, a nasi pracownicy będą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, aby projekty klientów były sprawnie realizowane i spełniały ich oczekiwania.” – komentuje Piotr Dużyk, Dyrektor Sklepu.
Reklama
Klienci nowego obiektu będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza produktów, zgodnie z podziałem na pięć działów: dekoracja, ogród, konstrukcja, projekty i technika. Do dyspozycji klientów będzie dostępny parking podziemny z 170 miejscami postojowymi oraz parking naziemny z 270 miejscami.

Rekrutacja do nowo powstającego sklepu już się rozpoczęła. Do sklepu poszukiwani są koordynatorzy ds. sprzedaży, doradcy klientów, logistycy sklepu/magazynierzy oraz kasjerzy. Każdy pracownik zatrudniony w Leroy Merlin w ramach pakietu benefitów, między innymi otrzymuje umowę o pracę, służbowy smartfon, z możliwością wykorzystania telefonu w celach prywatnych, premie kwartalne czy darmową opiekę medyczną.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

38 uwag RDOŚ do budowy obwodnicy południowej miasta

RZESZÓW. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie tłumaczy, że uwagi są powodowanego wymogami formalno-prawnymi.

Rzeszów

Jedna firma zainteresowana przetargiem na Rzeszowski Rower Miejski. Blinkee.city jednak powróci?

RZESZÓW. Pojazdy mają pojawić się w Rzeszowie już od 1 maja. Nowością będą hulajnogi.

Rzeszów

Dziecko samowolnie opuściło budynek przedszkola w Rzeszowie. Jest akt oskarżenia dla opiekunów

RZESZÓW. Akt oskarżenia skierowano przeciwko dyrektorce i asystentce nauczyciela w przedszkolu.

Rzeszów

Klub Kukiz15 w Rzeszowie o likwidacji OFE. Projekt uchwały złożona już w Sejmie

RZESZÓW. Projekt uchwały mówi o przekazaniu środków pozostałych w OFE na indywidualne konta.

Rzeszów

Wirtualny spacer po Rzeszowie bezpłatnie z okazji Święta Paniagi

RZESZÓW. Z okazji Święta Paniagi, dzięki aplikacji City Talks będzie można bezpłatnie odbyć wirtualne spacery po Rzeszowie.

Rzeszów

Przystanek Rzeszów Zachodni od czerwca dostępny dla pasażerów

RZESZÓW. Zakończył się montaż trzech kolejowych mostów nad Aleją Wyzwolenia. W czerwcu podróżni skorzystają z nowego przystanku Rzeszów Zachodni.

Reklama