Rzeszów - Niedziela, 24.08.2025
Reklama

Otwarcie nowego sklepu Kaufland w Rzeszowie coraz bliżej

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Trwają ostatnie prace na budowie marketu Kaufland przy al. Rejtana. Będzie to już drugi sklep tej marki w Rzeszowie, pierwszy otwarto w 2015 roku przy ul. Okulickiego.

- Budowa sklepu Kaufland w Rzeszowie jest obecnie na końcowym etapie, a otwarcie obiektu nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2022 roku – informuje Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Nowy market Kaufland powstaje w budynku przy al. Rejtana, w którym kiedyś mieściła się Castorama. Jego powierzchnia wynosi ponad 6000 m2. Na zewnątrz dostępny będzie parking z ponad 200 miejscami postojowymi. Klienci będą mogli skorzystać z szerokiego asortymentu sieci obejmującego kilkanaście tysięcy produktów, a także z licznych usług i udogodnień, w tym m.in. kas samoobsługowych, nowoczesnych ekranów digital signage czy automatu na butelki.
Reklama
- Na terenie sklepu znajdą się również: lada obsługowa z produktami świeżymi, wędzarnia, Strefa Świadomego Odżywiania obejmująca produkty dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi – wylicza Maja Szewczyk.

Z okazji otwarcia marketu, klienci mogą liczyć na szereg atrakcji. Jedną z nich będzie konkurs  Koło Fortuny, w którym do wygrania będą m.in. produkty marek własnych. Nie zabraknie również licznych promocji oraz bezpłatnych gadżetów.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszowski Dom Kultury. Ruszają zapisy na zimowe półkolonie

RZESZÓW. W środę, 6 grudnia startują zapisy na zimowe półkolonie dla dzieci, które odbędą się w dwunastu filiach Rzeszowskiego Domu Kultury na terenie całego miasta. Liczba miejsc ograniczona.

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko na rynku już otwarte [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Rzeszowski rynek zyskał prawidziwie świąteczny klimat. Wczoraj odbyło się otwarcie Światecznego Miasteczka. Najważniejszym elementem wydarzenia było uroczyste włączenie iluminacji świetlnych i światełek na choince. Zobaczcie zdjęcia.

Rzeszów

Kolejne inwestycje PKP PLK między Rzeszowem a Medyką

RZESZÓW. Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiła przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla planowanego przedsięwzięcia na trasie Rzeszów – Medyka. Inwestycja ma podnieść standard podróży koleją na Podkarpaciu.

Rzeszów

Nowi najemcy w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Centrum Handlowe Plaza pozyskało trzech nowych najemców: nowoczesny, bezobsługowy salon gier i zabawy, nowy salon prasowy oraz biuro podróży jednego z liderów w branży turystycznej. Końcówka roku w Plazie, to również...

Rzeszów

Alert IMGW. Intensywne opady śniegu w Rzeszowie i na Podkarpaciu, nawet do 40 cm

RZESZÓW. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia 1 i 2 stopnia w związku z prognozowanymi intensywnymi opadami śniegu na terenie województwa podkarpackiego. W Rzeszowie spadnie od 30 do 40 cm śniegu.

Rzeszów

W Millenium Hall można już śmigać na łyżwach. Lodowisko działa 7 dni w tygodniu

RZESZÓW. Od 30 listopada, wielbiciele jazdy na łyżwach mogą korzystać z lodowiska na skwerze Millenium Hall. Obiekt o powierzchni ponad 600 mkw. jest czynny 7 dni w tygodniu

Rzeszów

Giełda pracy dla osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Fundacja Aktywizacji Zawodowej osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON zapraszają na Giełdę Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Rzeszów

1 grudnia rusza lodowisko w Parku Sybiraków

RZESZÓW. Lodowisko w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka rozpoczyna sezon łyżwiarski. Start już w najbliższy piątek, 1 grudnia 2023 r.

Reklama