Rzeszów - Czwartek, 22.05.2025
Reklama

Otwarcie nowego sklepu Kaufland w Rzeszowie coraz bliżej

Dodano:

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Trwają ostatnie prace na budowie marketu Kaufland przy al. Rejtana. Będzie to już drugi sklep tej marki w Rzeszowie, pierwszy otwarto w 2015 roku przy ul. Okulickiego.

- Budowa sklepu Kaufland w Rzeszowie jest obecnie na końcowym etapie, a otwarcie obiektu nastąpi na przełomie listopada i grudnia 2022 roku – informuje Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Nowy market Kaufland powstaje w budynku przy al. Rejtana, w którym kiedyś mieściła się Castorama. Jego powierzchnia wynosi ponad 6000 m2. Na zewnątrz dostępny będzie parking z ponad 200 miejscami postojowymi. Klienci będą mogli skorzystać z szerokiego asortymentu sieci obejmującego kilkanaście tysięcy produktów, a także z licznych usług i udogodnień, w tym m.in. kas samoobsługowych, nowoczesnych ekranów digital signage czy automatu na butelki.
Reklama
- Na terenie sklepu znajdą się również: lada obsługowa z produktami świeżymi, wędzarnia, Strefa Świadomego Odżywiania obejmująca produkty dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi – wylicza Maja Szewczyk.

Z okazji otwarcia marketu, klienci mogą liczyć na szereg atrakcji. Jedną z nich będzie konkurs  Koło Fortuny, w którym do wygrania będą m.in. produkty marek własnych. Nie zabraknie również licznych promocji oraz bezpłatnych gadżetów.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy ul. Towarowej będzie tymczasowe składowisko „potencjalnie niebezpiecznych odpadów”

RZESZÓW. Na parking będa kierowane pojazdy zatrzymane przez m.in. KAS, Policję oraz ITD.

Rzeszów

Od 1 maja do rowerów i skuterów miejskich dołączą hulajnogi

RZESZÓW. Rzeszowski Rower Miejski ma być obsługiwany przez 80 rowerów 4 generacji, 20 skuterów elektrycznych oraz 50 hulajnóg elektrycznych.

Rzeszów

Miał 3,5 promila alkoholu. Wsiadł do samochodu po to by pojechać do sklepu po alkohol

RZESZÓW. Mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska i PWSTE w Jarosławiu rozpoczynają współpracę

RZESZÓW. W uroczystości wziął udział minister Jarosław Gowin, który odwiedził w czwartek Politechnikę Rzeszowską.

Rzeszów

Pod Urzędem Wojewódzkim odbył się protest „Solidarności”

RZESZÓW. NSZZ "Solidarność" postuluje m.in. o podwyżki w sferze finansów publicznych. 

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska upamiętniła muralem pierwszego rektora uczelni

RZESZÓW. Mural przedstawiający rektora pierwszej rzeszowskiej uczelni namalowano w budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki.

Rzeszów

Ruszył przetarg na rozbudowę Podkarpackiego Centrum Chorób Płuc w Rzeszowie

RZESZÓW. Do nowego budynku trafią pacjenci z Kliniki Gruźlicy i Chorób Płuc.

Reklama