Rzeszów - Niedziela, 07.09.2025
Reklama

Pędził ponad 118 km/h na Wiadukcie Śląskim

Dodano: 02.03.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Mandatem i utratą prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda obywatela Kazachstanu. Mężczyzna na Wiadukcie Śląskim w Rzeszowie, pędził ponad 118 km/h. Kierowcę zatrzymali policjanci z grupy SPEED.

W miniony czwartek, 27 lutego policjanci w całej Polsce prowadzili działania pod kryptonimem „Prędkość”. Funkcjonariusze z rzeszowskiej grupy SPEED ok godz. 19:00 zatrzymali do kontroli forda focusa, którego kierowca jadąc przez Wiadukt Śląski, przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 68 km.h. Policyjny wideorejestrator w nieoznakowanym bmw, wskazywał ponad 118 km/h na liczniku. Samochód prowadził obywatel Kazachstanu, który został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Łącznie podczas czwartkowych działań na Podkarpaciu, prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości straciło 22 kierowców.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rekrutacja wystawców na XVI Europejskie Targi Pracy WORK EXPO w Rzeszowie

RZESZÓW. W dniach 1-2 marca 2023 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędą się XVI Europejskich Targach Pracy Work Expo. Organizatorem wydarzenia jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.

Rzeszów

Fotorelacja z 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Zobaczcie, co działo się na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Kolejne autobusy elektryczne wkrótce wyjadą na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Komunikacja miejska w Rzeszowie wzbogaci się o 6 nowych autobusów elektrycznych Solaris.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 30 stycznia zamknięty fragment DK9 w Rudnej Małej

Utrudnienia wystąpią w związku z pracami prowadzonymi przez PKP PLK.

Rzeszów

31. Finał WOŚP już w niedzielę. Zobacz, co będzie działo się w Rzeszowie

RZESZÓW. Na rzeszowskim Rynku przygotowano wiele atrakcji, w tym m.in. koncerty, korowód wolontariuszy, animacje dla dzieci i oczywiście Światełko do Nieba.

Rzeszów

Nowa hala sportowa w centrum Rzeszowa ma już zadaszenie

RZESZÓW. Na budowie nowej hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 na ul. Towarnickiego w Rzeszowie trwa montaż dachu.

Rzeszów

Policyjny pościg za pijanym kierowcą

RZESZÓW. 1,4 promila alkoholu w organizmie miał 43-latek, który wczoraj wieczorem w Trzcianie chciał uniknąć kontroli i próbował uciec przed Policją.

Rzeszów

Jaki los czeka rezerwat "Lisia Góra"? Dyskusja w Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. W najbliższą środę w Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się wykład i dyskusja o dalszym losie rezerwatu “Lisia Góra”. Prelegentem będzie dr hab. Andrzej Bobiec, prof. UR.

Reklama