Rzeszów - Niedziela, 29.06.2025
Reklama

Pędził ponad 118 km/h na Wiadukcie Śląskim

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Mandatem i utratą prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda obywatela Kazachstanu. Mężczyzna na Wiadukcie Śląskim w Rzeszowie, pędził ponad 118 km/h. Kierowcę zatrzymali policjanci z grupy SPEED.

W miniony czwartek, 27 lutego policjanci w całej Polsce prowadzili działania pod kryptonimem „Prędkość”. Funkcjonariusze z rzeszowskiej grupy SPEED ok godz. 19:00 zatrzymali do kontroli forda focusa, którego kierowca jadąc przez Wiadukt Śląski, przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 68 km.h. Policyjny wideorejestrator w nieoznakowanym bmw, wskazywał ponad 118 km/h na liczniku. Samochód prowadził obywatel Kazachstanu, który został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Łącznie podczas czwartkowych działań na Podkarpaciu, prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości straciło 22 kierowców.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W piątek, 2 września pogrzeb Tadeusza Ferenca

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc spocznie na cmentarzu komunalnym Wilkowyja. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy piątek, 2 września 2022 r.

Rzeszów

Żałoba po śmierci Tadeusza Ferenca. Od poniedziałku księga kondolencyjna w ratuszu

RZESZÓW. W najbliższych dniach odbędą się również uroczystości pożegnalne.

Rzeszów

Zmarł Tadeusz Ferenc. Miał 82 lata

RZESZÓW. Były prezydent zmarł w sobotę w szpitalu w Rzeszowie po długiej chorobie.

Rzeszów

Wiemy, kto wykona koncepcję przebudowy skrzyżowania ul. Langiewicza z linią kolejową

RZESZÓW. Koncepcja da odpowiedź, czy powinien tam powstać wiadukt czy tunel.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie trzeci punkt zbiórki odpadów

RZESZÓW. Kolejny PSZOK ma powstać w rejonie ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty.

Rzeszów

Back to School w Millenium Hall w ten weekend. Będą atrakcje dla dzieci i szkolna akcja rabatowa

W programie, m.in. kiermasz zajęć pozalekcyjnych, warsztaty naukowe oraz gry i zabawy edukacyjne.

Rzeszów

Zderzenie bmw z ciężarówką w Głogowie Małopolskim. Kierowca osobówki zginął na miejscu

RZESZÓW. 60-letni obywatel Francji kierujący bmw, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czoło z ciężarowym mercedesem. Mężczyzna zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki został ranny i trafił do szpitala.  

Reklama