Rzeszów - Sobota, 14.02.2026
Reklama

Pędził ponad 118 km/h na Wiadukcie Śląskim

Dodano: 02.03.2020 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Mandatem i utratą prawa jazdy zakończyła się brawurowa jazda obywatela Kazachstanu. Mężczyzna na Wiadukcie Śląskim w Rzeszowie, pędził ponad 118 km/h. Kierowcę zatrzymali policjanci z grupy SPEED.

W miniony czwartek, 27 lutego policjanci w całej Polsce prowadzili działania pod kryptonimem „Prędkość”. Funkcjonariusze z rzeszowskiej grupy SPEED ok godz. 19:00 zatrzymali do kontroli forda focusa, którego kierowca jadąc przez Wiadukt Śląski, przekroczył dopuszczalną prędkość o ponad 68 km.h. Policyjny wideorejestrator w nieoznakowanym bmw, wskazywał ponad 118 km/h na liczniku. Samochód prowadził obywatel Kazachstanu, który został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy na trzy miesiące.

Łącznie podczas czwartkowych działań na Podkarpaciu, prawo jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości straciło 22 kierowców.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od października nowe połączenie z lotniska w Jasionce

RZESZÓW/JASIONKA. Łotewskie narodowe linie lotnicze Air Baltic debiutują w Jasionce i uruchamiają nowe połączenie z podrzeszowskiego lotniska.

Rzeszów

Dzwonnica na placu Wolności gotowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyła się budowa dzwonnicy Dzwonu Niepodległości na rzeszowskim placu Wolności. Koszt inwestycji to blisko 275 tys. zł.

Rzeszów

Happening ekologiczny w Parki Jedności Polonii z Macierzą

RZESZÓW. "Nowe życie odpadów" - pod takim hasłem już w najbliższą sobotę odbędzie się Happening Ekologiczny w Parku Jedności Polonii z Macierzą.

Rzeszów

Łoś na ulicach Rzeszowa. Nietypowa interwencja policjantów

RZESZÓW. Zwierzę zostało zauważone dziś rano, przed godz. 5:00 na terenie komendy wojewódzkiej policji w Rzeszowie, przy ul. Dąbrowskiego

Rzeszów

Szeregówki na osiedlu Biała nie grożą zawaleniem. Są wyniki kontroli PINB

RZESZÓW. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego dla Miasta Rzeszowa, poinformował o stanie technicznym budynków.

Rzeszów

Policyjny dron nad rzeszowskim rondem ujawnił 20 wykroczeń

RZESZÓW. Po raz kolejny funkcjonariusze z rzeszowskiej drogówki patrolowali rondo w rejonie hipermarketu E. Leclerc. W niespełna trzy godziny, oko policyjnej kamery, zarejestrowało 20 wykroczenia.

Rzeszów

84-letni mężczyzna zginął w pożarze traw

WÓLKA NIEDŻWIEDZKA. Pięć zastępów straży pożarnych gasiło pożar nieużytków w Wólce Niedźwiedzkiej. W pożarze zdarzeniu 84-letni mężczyzna.

Rzeszów

Znana marka otworzyła salon przedłużania włosów w Rzeszowie

RZESZÓW. Hollywood Hair, marka będąca liderem na polskim rynku przedłużania włosów i posiadająca własnej produkcji suplementy, kosmetyki i akcesoria do włosów, ich stylizacji i skóry głowy, otwiera w stolicy Podkarpacia swój trzynasty...

Reklama