Rzeszów - Piątek, 27.06.2025
Reklama

Pies wbiegł pod koła samochodu, kierująca dachowała

Dodano: /

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

51-letnia kobieta kierująca mitsubishi, chcąc unikną zderzenie z psem, zaczęła gwałtownie hamować i straciła panowanie nad pojazdem. Auto dachowała kobieta trafiła do szpitala. Policjanci ustalają właściciela psa. Grozi mu kara grzywny.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 7:00 w miejscowości Piątkowa w powiecie rzeszowskim. Na miejsce skierowano policjantów z Dynowa. Z ich ustaleń wynika, że pod nadjeżdżający samochód wbiegł pies. Autem kierowała 51-letnia kobieta, która w wyniku gwałtownego hamowania straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu i dachowała.

51-latka trafiła do szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie są poważne.

Mundurowi ustalają świadków zdarzenia oraz właściciela psa. Za niewywiązanie się z obowiązku odpowiedniego zabezpieczenia zwierzęcia kodeks karny przewiduje karę grzywny w wysokości do tysiąca złotych.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przebudowa ul. Matysowskiej zakończona

RZESZÓW. - Ta inwestycja nie była łatwa. Matysówka jest osiedlem położonym na wzgórzach i dla wykonawcy prac było to wyzwanie - mówi Konrad Fijołek, Prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Ponad 500 zgłoszeń w miejskiej aplikacji mobilnej

RZESZÓW. Uruchomiona we wrześniu aplikacja, usprawnia kontakt między mieszkańcami, a urzędnikami. 

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na ul. Ludwika Chmury

RZESZÓW. Jedna osoba została ranna w porannym wypadku na ul. Ludwika Chmury w Rzeszowie. Doszło tam do zderzenia dostawczego Iveco z fiatem punto. Rzeszowscy policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Rzeszów

Odrestaurowano zabytkowy fryz w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Zabytkowy fryz na elewacji kamienicy przy ulicy Sobieskiego 5 w Rzeszowie zyskał nowy blask.

Rzeszów

Sztuczna inteligencja pomoże mieszkańcom Rzeszowa załatwić sprawy urzędowe

RZESZÓW. Urząd Miasta Rzeszowa uruchomił na swojej stronie pilotażowo Wirtualnego Asystenta.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa audyt przejść dla pieszych

RZESZÓW. Jego celem jest poprawa widoczności i bezpieczeństwa pieszych.

Rzeszów

Na budynku Politechniki Rzeszowskiej powstał mural Ignacego Łukasiewicza

RZESZÓW. W ten sposób uczelnia uhonorowała swojego patrona w ramach obchodów Roku Ignacego Łukasiewicza.

Reklama