Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Pies wbiegł pod koła samochodu, kierująca dachowała

Dodano: 03.12.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

51-letnia kobieta kierująca mitsubishi, chcąc unikną zderzenie z psem, zaczęła gwałtownie hamować i straciła panowanie nad pojazdem. Auto dachowała kobieta trafiła do szpitala. Policjanci ustalają właściciela psa. Grozi mu kara grzywny.

Do zdarzenia doszło dzisiaj przed godz. 7:00 w miejscowości Piątkowa w powiecie rzeszowskim. Na miejsce skierowano policjantów z Dynowa. Z ich ustaleń wynika, że pod nadjeżdżający samochód wbiegł pies. Autem kierowała 51-letnia kobieta, która w wyniku gwałtownego hamowania straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu i dachowała.

51-latka trafiła do szpitala. Na szczęście jej obrażenia nie są poważne.

Mundurowi ustalają świadków zdarzenia oraz właściciela psa. Za niewywiązanie się z obowiązku odpowiedniego zabezpieczenia zwierzęcia kodeks karny przewiduje karę grzywny w wysokości do tysiąca złotych.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Karnawałowy Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych TITUM

RZESZÓW. 23 lutego 2019 roku w hotelu Blue Diamond w Nowej Wsi obędzie się Karnawałowy Bal Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży TITUM.

Rzeszów

Alarm bombowy w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Ewakuowano ok. 500 osób

RZESZÓW. Policja rozpoczyna sprawdzanie ok. 300 pomieszczeń.

Rzeszów

Odrzucono pomysł radnych PiS odnośnie rozbudowy sześciu skrzyżowań w Rzeszowie

RZESZÓW. Punkt po głosowaniu został usunięty z planu obrad radnych.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże, w jednej ze szkół średnich, w tworzeniu klas z branży lotniczej

RZESZÓW. Umowę podpisali prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej i Adam Krzysztoń, starosta powiatu łańcuckiego.

Rzeszów

UR o petycji w sprawie eksperymentów na zwierzętach: „ma niewiele wspólnego z rzeczywistością”

RZESZÓW. Zwierzęta, na których przeprowadzane będą eksperymenty nie mogą odczuwać stresu.

Rzeszów

Waldemar Szumny trzecim wiceprzewodniczącym Rady Miasta Rzeszowa

RZESZÓW. Podczas IV sesji Rady Miasta zdecydowała się na wybór trzeciego wiceprzewodniczącego rady. Został nim radny Prawa i Sprawiedliwości, Waldemar Szumny.

Reklama