Rzeszów - Czwartek, 12.02.2026
Reklama

Piesi potrąceni na pasach. Wszyscy trafili do szpitala

Dodano: 31.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci interweniowali wczoraj w trzech zdarzeniach, w których poszkodowani zostali piesi. Potrącenia miały miejsce na ul. Warszawskiej, ul. Leszka Czarnego oraz na ul. Lwowskiej. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce po godz. 8:00 na ul. Warszawskiej. Kierująca audi potrąciła przechodzącego przez jezdnię 11-latka, który z obrażeniami trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci 21-letnia kierująca omijała samochody, które zatrzymały się na prawym pasie ruchu, aby udzielić pierwszeństwa pieszym. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Do kolejnego wypadku doszło na ul. Leszka Czarnego około godz. 15:00. Tam kierujący fordem potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18-latkę. Kobieta trafiła do szpitala   

Do podobnego zdarzenia doszło wieczorem, około godz. 19 na ul. Lwowskiej. Tam kierujący nissanem, 43-letni mieszkaniec Rzeszowa, zjeżdżając z ronda Pobitno w kierunku Łańcuta, potrącił na przejściu dla pieszych 19-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Rzeszowa z obrażeniami, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ich szczegółowe okoliczności wyjaśnią policjanci z referatu ds wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowy. 

 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policja prosi o pomoc ws. tożsamości rowerzysty, który zginął w wypadku

RZESZÓW. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat.

Rzeszów

ZTM nie wprowadzi zmian na linii 0A i 0B, ale nowe tabliczki na przystankach pozostaną

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wstrzymuje się z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy dla linii 0A i 0B.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody. Ogłoszenie dotyczy mieszkań przy 11 ulicach

RZESZÓW. Przerwa w dostanie potrwa od godz. 8 do godz. 15.00.

Rzeszów

Ceny za wywóz odpadów wzrosną od 1 marca. Mieszkańcy muszą złożyć nową deklarację

RZESZÓW. Mieszkańcy są zobowiązani do złożenia nowej deklaracji.

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Rzeszów

Bez niespodzianek w meczu z Vervą Warszawa

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w hali Podpromie z liderem tabeli, Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa przeciwko parkingowi na ul. Ciepłowniczej. Będzie apel do wojewody

RZESZÓW. Radni apelują do wojewody podkarpackiego o unieważnienie uchwały Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Reklama