Rzeszów - Piątek, 13.06.2025
Reklama

Piesi potrąceni na pasach. Wszyscy trafili do szpitala

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci interweniowali wczoraj w trzech zdarzeniach, w których poszkodowani zostali piesi. Potrącenia miały miejsce na ul. Warszawskiej, ul. Leszka Czarnego oraz na ul. Lwowskiej. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce po godz. 8:00 na ul. Warszawskiej. Kierująca audi potrąciła przechodzącego przez jezdnię 11-latka, który z obrażeniami trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci 21-letnia kierująca omijała samochody, które zatrzymały się na prawym pasie ruchu, aby udzielić pierwszeństwa pieszym. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Do kolejnego wypadku doszło na ul. Leszka Czarnego około godz. 15:00. Tam kierujący fordem potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18-latkę. Kobieta trafiła do szpitala   

Do podobnego zdarzenia doszło wieczorem, około godz. 19 na ul. Lwowskiej. Tam kierujący nissanem, 43-letni mieszkaniec Rzeszowa, zjeżdżając z ronda Pobitno w kierunku Łańcuta, potrącił na przejściu dla pieszych 19-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Rzeszowa z obrażeniami, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ich szczegółowe okoliczności wyjaśnią policjanci z referatu ds wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowy. 

 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

4 mln wsparcia dla Podkarpackiego Centrum Innowacji. Grant dla projektu dot. walki z nowotworem

RZESZÓW. Łącznie do programu grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji zgłoszono 103 wnioski.

Rzeszów

Już dzisiaj pierwszy mecz Asseco Resovii na Podpromiu. Andrzej Kowal wraca do Rzeszowa

RZESZÓW. Dla rzeszowian będzie to pierwszy mecz przed własną publicznością.

Rzeszów

31 października policjanci rozpoczynają akcje „Znicz 2019”. Znamy szczegóły dot. organizacji ruchu

RZESZÓW. W czwartek, 31 października rzeszowscy policjanci przystąpią do akcji „Znicz 2019”.

Rzeszów

Niezwykle ambitny początek projektu Urban Lab Rzeszów

RZESZÓW. Czy w listopadzie czeka nas kolejna dawka smart wydarzeń?

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po zaciętym pojedynku przegrywa w meczu inauguracyjnym

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów po wyrównanym i zaciętym meczu przegrali w Katowicach z GKS-em 2:3.

Rzeszów

Lufthansa z rekordem na rzeszowskim lotnisku

RZESZÓW. O 60 proc. wzrosła liczba pasażerów korzystających z usług linii Lufthansa kursujących do stolicy Bawarii.

Rzeszów

Rzeszowianin pobiegnie z miasta innowacji do Gdańska. Akcja ma charakter charytatywny

RZESZÓW. Przed Pawłem Hanulakiem ponad 600 km do przebiegnięcia. 

Rzeszów

W Rzeszowie notuje się coraz więcej oszustw na BLIK-a

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci obserwują rosnącą liczbę oszustw, do których doszło wskutek nieuprawnionego wykorzystania kodów BLIK.

Reklama