Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Piesi potrąceni na pasach. Wszyscy trafili do szpitala

Dodano: 31.01.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci interweniowali wczoraj w trzech zdarzeniach, w których poszkodowani zostali piesi. Potrącenia miały miejsce na ul. Warszawskiej, ul. Leszka Czarnego oraz na ul. Lwowskiej. Wszyscy poszkodowani trafili do szpitala.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce po godz. 8:00 na ul. Warszawskiej. Kierująca audi potrąciła przechodzącego przez jezdnię 11-latka, który z obrażeniami trafił do szpitala. Jak ustalili policjanci 21-letnia kierująca omijała samochody, które zatrzymały się na prawym pasie ruchu, aby udzielić pierwszeństwa pieszym. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.

Do kolejnego wypadku doszło na ul. Leszka Czarnego około godz. 15:00. Tam kierujący fordem potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych 18-latkę. Kobieta trafiła do szpitala   

Do podobnego zdarzenia doszło wieczorem, około godz. 19 na ul. Lwowskiej. Tam kierujący nissanem, 43-letni mieszkaniec Rzeszowa, zjeżdżając z ronda Pobitno w kierunku Łańcuta, potrącił na przejściu dla pieszych 19-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Rzeszowa z obrażeniami, karetką pogotowia został przewieziony do szpitala.

Wszyscy uczestnicy zdarzeń byli trzeźwi. Ich szczegółowe okoliczności wyjaśnią policjanci z referatu ds wykroczeń i przestępstw w ruchu drogowy. 

 
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Czy w Rzeszowie zniknie Straż Miejska? Znamy stanowisko prezydenta miasta

RZESZÓW. „Bez nich miasto byłoby dużo brzydsze” – wyjaśniał prezydent.

Rzeszów

Lato w mieście, czyli jak przyjemnie spędzić wakacje w Rzeszowie

RZESZÓW. Lista atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa w trakcie wakacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej. Wypadli z koziołkującego mercedesa

RZESZÓW. W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn zginął na miejscu, a dwóch zostało rannych.

Rzeszów

Aktorzy „Siemaszki” zwycięzcami Ogólnopolskiego Konkursu na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej

RZESZÓW.Do Oksany Czerkaszyny powędrowała nagroda indywidualna dla najlepszej aktorki.

Reklama