Rzeszów - Sobota, 27.12.2025
Reklama

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

Dodano: 22.12.2021 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

W poniedziałek około pierwszej w nocy rzeszowska drogówka interweniowała w sprawie podejrzenia o kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Policjanci zlokalizowali jeepa na ul. Wincentego Pola i zatrzymali go do kontroli. Okazało się, że kierowca, 40-letni mieszkaniec Rzeszowa jest pijany – badanie wykazało ponad trzy promile alkoholu.

Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna jest poszukiwany na podstawie nakazu sądu w Biłgoraju w sprawie o kierowanie pojazdami mechanicznymi w stanie nietrzeźwości. Policja poszukiwała go również w celu ustalenia miejsca pobytu i odbycia kary. W związku z tym, a także orzeczonym aresztem tymczasowym Sąd Rejonowy w Rzeszowie wydał za nim list gończy.

Funkcjonariusze zatrzymali 40-latka w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna został przewieziony do rzeszowskiego zakładu karnego.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza budowa Wisłokostrady. Podpisano umowę z wykonawcą

RZESZÓW. Miasto podpisało umowę z konsorcjum firm ANTEX II i Wysowa Mosty, które zrealizuje jedną z największych inwestycji drogowych w Rzeszowie - Wisłokostradę. Już w poniedziałek ma nastapić przekazanie terenu budowy wykonawcy.

Rzeszów

InternetBeta 2023. Kultowa konferencja już po raz 15. w Kielnarowej

RZESZÓW. Na scenie pojawi się ponad 80 prelegentów i prelegentek.

Rzeszów

Zmiana organizacji ruchu na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Od najbliższej soboty, 9 września 2023 r. na przebudowywanym odcinku ul. Warszawskiej obowiązywać będzie zmieniona organizacja ruchu. Rozpoczną się prace na drugiej stronie jezdni.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaną nowe miejsca z ekologiczną żywnością prosto od rolników

​RZESZÓW. Na prośbę mieszkańców, władze Rzeszowa postanowiły zorganizować nowe miejsca, w których będzie można zaopatrzyć się w ekologiczną żywność pochodzącą bezpośrednio od rolników.

Rzeszów

Wiemy, kto przebuduje ul. Grunwaldzką w Rzeszowie

RZESZÓW. Rozstrzygnięto przetarg na przebudowę ulicy Grunwaldzkiej. Inwestycję wartą ponad 13,5 mln zł zrealizuje firma OBO Polska z Rzeszowa.

Rzeszów

Pokazy mistrzów fitness i fit kid na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W niedzielę, 3 września 2023 r. na scenie rzeszowskiego Rynku w godzinach 14:00-16:00 odbędzie się pokaz umiejętności zawodników Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół” Rzeszów.

Rzeszów

Bezpieczny powrót do szkoły. Piknik edukacyjny w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. Tematem przewodnim wydarzenia będzie edukacja z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Relacje z imprezy będzie można usłyszeć podczas transmitowanej z placu przy Rzeszowskiej Plazie audycji Radia Biwak.

Rzeszów

"Superbohaterowie" na rolkach przejadą przez Rzeszów

RZESZÓW. W piątek, 1 września 2023 roku w Rzeszowie odbędzie się nocny przejazd na rolkach. Tematem przejazdu będą „Superbohaterowie”. Posiadacze najbardziej kreatywnych strojów zostaną nagrodzeni.

Reklama