Rzeszów - Czwartek, 18.09.2025
Reklama

Pijany kierowca przewrócił ciężarówkę i uciekł z miejsca zdarzenia

Dodano: 19.05.2022 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. 35-letni kierowca ciężarówki, stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto przewróciło się na bok. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Po zatrzymaniu, okazało się że był pijany.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 12.15 w miejscowości Nowy Kamień w powiecie rzeszowskim. Policjanci ustalili, że kierowca ciężarowego mana, stracił panowanie nad pojazdem doprowadzając do jego wywrócenia na bok. Świadkowie zdarzenia relacjonowali, że kierowca wydostał się z kabiny i uciekł w kierunku pobliskich łąk.

Kilkadziesiąt minut później policjantom udało się zatrzymać mężczyznę. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu leżajskiego. Został rozpoznany przez świadków.

Okazało się, że był pijany. Badanie wykazało u niego blisko 3 promile. Mężczyzna trafił do izby wytrzeźwień. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy i dowód rejestracyjny.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od dziś zakaz parkowania w rejonie ratusza

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wprowadził zakaz parkowania w rejonie rzeszowskiego ratusza. - Teren przy ratuszu ma być przestrzenią publiczną, dla mieszkańców, spacerowiczów - mówi Fijołek.

Rzeszów

Konrad Fijołek zaprzysiężony na prezydenta Rzeszowa

RZESZÓW. 21 czerwca w rzeszowskim ratuszu, w obecności radnych i wielu zaproszonych gości, Konrad Fijołek złożył uroczyste ślubowanie. Tuż po zaprzysiężeniu nowy prezydent Rzeszowa spotkał się z mieszkańcami na Rynku.

Rzeszów

Zebrano pierwszy miód z pasieki MPWiK w Rzeszowie

RZESZÓW. Na terenie Zakładu Uzdatniania Wody rzeszowskiego MPWiK od około roku działa pierwsza w Rzeszowie miejska pasieka. 

Rzeszów

W sobotę kolejne utrudnienia w ruchu na al. Powstańców Warszawy

RZESZÓW. W sobotę w godzinach od 7 do 18 zamknięte dla ruchu będą dwa pasy ruchu na al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie, na odcinku od ul. Podwisłocze do ul. Hetmańskiej.

Rzeszów

W piątek na rzeszowskim Rynku stanie kurtyna wodna

RZESZÓW. W związku ze zbliżającymi się upałami, na rzeszowskim Rynku, jak co roku, stanie kurtyna wodna. Wg prognoz IMGW w weekend termometry wskażą ponad 30 stopni.

Rzeszów

W niedzielę w Rzeszowie Marsz dla Życia i Rodziny. Którymi ulicami przejdzie?

RZESZÓW.  W najbliższą niedzielę, 20 czerwca, ulicami Rzeszowa przejdą uczestnicy Marszu dla Życia i Rodziny. Na trasie marszu, mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruc

Rzeszów

We wrześniu pierwsze Targi Seniora w Rzeszowie. Trwają zgłoszenia firm

RZESZÓW. W dniach 24-25 września 2021 r. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędą pierwsze Targi Seniora. Będzie to jedna z głównych atrakcji Senioraliów Rzeszowskich.

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie na DK97 w Rzeszowie

RZESZÓW. Kierowca Saaba potrącił pracownika firmy prowadzącej prace przy drodze. 

Reklama