Rzeszów - Poniedziałek, 30.06.2025
Reklama

Piknik charytatywny dla schroniska „Kundelek”. Akcja odbędzie się na rzeszowskich Bulwarach

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Będą promować adopcję czworonogów, zbierać zabawki i karmę, która trafi wprost do schroniska „Kundelek”.

W Rzeszowskim schronisku przebywa wiele psów i kotów które czekają na adopcje, niestety mnóstwo osób woli kupić zwierzaka ze względu na dużą ilość mitów krążących o czworonogach z takich obiektów.

25 sierpnia 2019 r. o godz. 12 na rzeszowskich Bulwarach rozpocznie się piknik charytatywny, którego celem jest promowanie adopcji zwierząt oraz zbiórka karmy i akcesoriów które zostaną przekazane dla Rzeszowskiego Stowarzyszenia Ochrony Zwierząt "Kundelek".

W trakcie pikniku pracownicy „Kundelka” postarają się wiele z tych mitów obalić i udowodnić, że adopcja to nie tylko szansa aby pies czy kot znalazł upragniony dom, ale także aby powiększyć swoją rodzinę o wspaniałego i wdzięcznego towarzysza.

Będą także zbierane niezbędne akcesoria takie jak smycze, gryzaki, zabawki, legowiska oraz karmy, najlepiej specjalistyczne, aby pomóc obiektowi utrzymać czworonogi w formie i zdrowiu przez cały rok a szczególnie okresie jesienno-zimowym.
Reklama
W trakcie pikniku zaplanowano wiele atrakcji takich jak: przedstawienie dla dzieci "Awanturka z leśnego podwórka" w wykonaniu Teatru Bajlandia, gry i zabawy dla najmłodszych w wykonaniu Chorych Animatorów i Klauna Ferdynada Wspaniałego, pokaz karate w wykonaniu podopiecznych Akademii Karate Tradycyjnego Marty Niewczas, pokaz tańca ludowego w wykonaniu zespołu "Niwiszczanie", pokaz ogniowy (plucie ogniem, żonglerka pochodniami) w wykonaniu Serpentis Art. Nie zabraknie także możliwości zjedzenia pysznego grillowego jedzenia z food trucka.

Przed rozpoczęciem pikniku odbędzie się także wspólny spacer z psiakami, który będzie miał miejsce w okolicach schroniska od godziny 10.00.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Strażacy ochotnicy z Rzeszowa otrzymają nowe samochody

RZESZÓW. Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z osiedli Zalesie i Przybyszówka będą miały nowe samochody ratowniczo - gaśnicze.

Rzeszów

Mobilny Punkt Rekrutacji na ul. 3 Maja w Rzeszowie

RZESZÓW. W punkcie będzie można uzyskać informację dotyczące dobrowolnej zasadniczej służby wojskowej a także zawodowej oraz terytorialnej służby wojskowej.

Rzeszów

Trwa przebudowa układu komunikacyjnego w centrum Rzeszowa. Na jakim etapie są roboty?

RZESZÓW. – Prace idą zgodnie z planem i jeszcze w tym roku kierowcy powinni doczekać się ponownego otwarcia m.in. przejazdu pod wiaduktem w ciągu ul. Batorego – zapewnia prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek.

Rzeszów

Triathlon Rzeszów 2022. W weekend utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W związku z zawodami, niektóre ulice zostaną zamknięte dla ruchu. Wprowadzone zostaną również objazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Rzeszów

Ulica Jarowa na osiedlu Zwięczyca do rozbudowy

RZESZÓW. Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie szykuje przebudowę ulicy Jarowej na osiedlu Zwięczyca. Rozbudowana zostanie jezdnia, powstanie chodnik i oświetlenie.

Rzeszów

W weekend wielkie święto akrobatyki w Rzeszowie

RZESZÓW. W najbliższy weekend na hali Podpromie odbędą się zawody Pucharu Świata w Akrobatyce Sportowej.

Rzeszów

Miejski fortepian na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. Fortepian jest odporny na każdą pogodę i pozostaje do dyspozycji mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowy basen przy ul. Matuszczaka będzie gotowy we wrześniu

RZESZÓW. Inwestycja o wartości blisko 26 mln zł jest już w zaawansowanej fazie.

Reklama