Rzeszów - Piątek, 27.03.2026
Reklama

Piknik rodzinny na Miasteczku Ruchu Drogowego

Dodano: 27.05.2021 r.

Miasteczko Ruchu Drogowego / fot. Urząd Miasta Rzeszowa
Miasteczko Ruchu Drogowego / fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. 31 maja Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie organizuje piknik rodzinny połączony z inauguracją nowego sezonu Miejskiej Wypożyczalni Rowerów i Skuterów. Impreza odbędzie się na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Sondeja w Rzeszowie. Start o godz. 11:00.

Podczas pikniku odbędą się m.in. pokazy jak w bezpieczny sposób korzystać z urządzeń transportu indywidualnego, w tym z coraz bardziej popularnych hulajnóg. Profesjonaliści przeprowadzą także szkolenia połączone z licznymi konkursami z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać również ze stoiska przygotowanego przez PSS Społem.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Radni nadali nazwę okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego

RZESZÓW. Żartobliwie mówi się o niej „Aureola Ferenca”, od 31 stycznia ma już jednak  oficjalną nazwę im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mowa o „słynnej” okrągłej kładce nad al. Piłsudskiego.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 1 lutego zamknięta ul. Grottgera

RZESZÓW. Zamknięty zostanie odcinek ulicy Grottgera od skrzyżowania z ul. Asnyka do placu Kilińskiego.

Rzeszów

31-latek hodował konopie w łazience

RZESZÓW. 31-letni mieszkaniec Dynowa został zatrzymany przez Policję za nielegalną uprawę konopii. Funkcjonariusze ujawnili 6 sztuk sadzonek w łazience w domu 31-latka. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Rekrutacja wystawców na XVI Europejskie Targi Pracy WORK EXPO w Rzeszowie

RZESZÓW. W dniach 1-2 marca 2023 r. w Hali Podpromie w Rzeszowie odbędą się XVI Europejskich Targach Pracy Work Expo. Organizatorem wydarzenia jest firma MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie.

Rzeszów

Fotorelacja z 31. Finału WOŚP w Rzeszowie

RZESZÓW. Zobaczcie, co działo się na rzeszowskim Rynku.

Rzeszów

Kolejne autobusy elektryczne wkrótce wyjadą na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Komunikacja miejska w Rzeszowie wzbogaci się o 6 nowych autobusów elektrycznych Solaris.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Od 30 stycznia zamknięty fragment DK9 w Rudnej Małej

Utrudnienia wystąpią w związku z pracami prowadzonymi przez PKP PLK.

Rzeszów

31. Finał WOŚP już w niedzielę. Zobacz, co będzie działo się w Rzeszowie

RZESZÓW. Na rzeszowskim Rynku przygotowano wiele atrakcji, w tym m.in. koncerty, korowód wolontariuszy, animacje dla dzieci i oczywiście Światełko do Nieba.

Reklama