Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

Piknik rodzinny na Miasteczku Ruchu Drogowego

Dodano:

Miasteczko Ruchu Drogowego / fot. Urząd Miasta Rzeszowa
Miasteczko Ruchu Drogowego / fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. 31 maja Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie organizuje piknik rodzinny połączony z inauguracją nowego sezonu Miejskiej Wypożyczalni Rowerów i Skuterów. Impreza odbędzie się na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Sondeja w Rzeszowie. Start o godz. 11:00.

Podczas pikniku odbędą się m.in. pokazy jak w bezpieczny sposób korzystać z urządzeń transportu indywidualnego, w tym z coraz bardziej popularnych hulajnóg. Profesjonaliści przeprowadzą także szkolenia połączone z licznymi konkursami z atrakcyjnymi nagrodami dla najlepszych. Każdy z uczestników będzie mógł skorzystać również ze stoiska przygotowanego przez PSS Społem.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszyła budowa prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Firma Strabag rozpoczęła prace przy budowie prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek w powiecie rzeszowskim. Bmw zderzyło się z dwoma mercedesami

RZESZÓW. Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło dziś w nocy w Stykowie. Kierowca bmw nie przeżył zderzenia z dwoma mercedesami.

Rzeszów

Rzeszowska Policja ma nowe radiowozy

RZESZÓW. Do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie trafiło 6 nowych radiowozów marki Toyota Corolla z napędem hybrydowym.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje szpital tymczasowy dla pacjentów z Covid-19

RZESZÓW. W nowo wybudowanym skrzydle szpitala MSWiA utworzony zostanie szpital tymczasowy dla pacjentów zakażonych koronawirusem. Placówka powstanie w ciągu 30 dni.

Rzeszów

Ograniczenia w komunikacji miejskiej. Od 2 listopada nowy rozkład jazdy

RZESZÓW. 2 listopada br. zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy, uwzględniający przede wszystkim zmiany w kursach porannych oraz wieczorowych.

Rzeszów

Tenisiści z Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoto w Akademickich Mistrzostwach Polski

RZESZÓW. Zawodniczki Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej wygrali Akademickie Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym, które zakończyły się we wtorek w Rzeszowie.

Rzeszów

Osiem kierunków w zimowym rozkładzie lotów z Rzeszowa

RZESZÓW. W weekend w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. Trzy linie lotnicze oferują osiem kierunków. Od 6 listopada nowy przewoźnik WizzAir połączy Rzeszów z holenderskim Eindhoven.

Rzeszów

Strajk kobiet: Dziś blokady ulic w Rzeszowie

RZESZÓW. „Przed nami gorący tydzień” - organizatorzy strajków kobiet zapowiedzieli kolejne protesty na Podkarpaciu. Dziś planują m.in. zablokować Rzeszów.

Reklama