Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

PKS Rzeszów przywraca kolejny zawieszony kurs

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. PKS Rzeszów przywraca szóstą linie, która od 1 grudnia miała zostać zawieszona. Bez połączeń pozostają podróżujący w relacji Rzeszów Hyżne Nowa Wieś.

Najpierw PKS Rzeszów podał informacje o tym, że w związku z brakiem dofinansowania z funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej, został zmuszony do zawieszenia kursów na siedmiu liniach. Mowa o liniach nr.: 38, 88, 81, 91, 97, 75, 74.

Później jednak zarząd osiągnął porozumienie z samorządami gmin: Dynów, Hyżne, Błażowa oraz Powiatem Rzeszowskim, przez co udało się przewrócić pięć kursów: z Błażowa do Dynowa, z Rzeszowa do Dynowa p. Szklary, z Rzeszowa do Dynowa p. Futomę, z Rzeszowa przez Błażową do Kąkolówki oraz z Rzeszowa do Grzegorzówki.

Dodajmy, że  linie mają zostać przywrócone od 1 grudnia i nie inaczej będzie z kolejnym kursem, tym razem mowa o linii nr 38 z Sokołowa Młp. do Łowiska. Wciąż nie ma informacji o przywróceniu kursów z Rzeszowa do Hyżne Nowa Wieś.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Alert IMGW. Intensywne opady śniegu w Rzeszowie i na Podkarpaciu, nawet do 40 cm

RZESZÓW. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia 1 i 2 stopnia w związku z prognozowanymi intensywnymi opadami śniegu na terenie województwa podkarpackiego. W Rzeszowie spadnie od 30 do 40 cm śniegu.

Rzeszów

W Millenium Hall można już śmigać na łyżwach. Lodowisko działa 7 dni w tygodniu

RZESZÓW. Od 30 listopada, wielbiciele jazdy na łyżwach mogą korzystać z lodowiska na skwerze Millenium Hall. Obiekt o powierzchni ponad 600 mkw. jest czynny 7 dni w tygodniu

Rzeszów

Giełda pracy dla osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Fundacja Aktywizacji Zawodowej osób Niepełnosprawnych FAZON oraz Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych POPON zapraszają na Giełdę Pracy dla Osób z Niepełnosprawnościami.

Rzeszów

1 grudnia rusza lodowisko w Parku Sybiraków

RZESZÓW. Lodowisko w Parku Sybiraków na osiedlu Baranówka rozpoczyna sezon łyżwiarski. Start już w najbliższy piątek, 1 grudnia 2023 r.

Rzeszów

W Rzeszowie powstaje nowy mural [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W Parku dla Seniora przy ul. Staszica powstaje nowe malowidło. Jego autorem jest Michał Czerko, który ma na koncie już kilka prac zrealizowanych w Rzeszowie, w tym m.in. mural Tadeusza Nalepy.

Rzeszów

Zakończył się remont porodówki w szpitalu przy ul. Szopena. Otwarcie na przełomie stycznia i lutego 2024 [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Zakończyły się prace remontowe na porodówce w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Szopena w Rzeszowie. Trwa montaż wyposażenia.

Rzeszów

Trwa montaż Świątecznego Miasteczka. W sobotę otwarcie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na rzeszowskim Rynku trwa montaż Świątecznego Miasteczka. Stoi już m.in. domek Św. Mikołaja, wielki ekran kinowy oraz Ho hoho! BISTRO Ho hoho! Bar. Instalowane są czerwone domki, w których pojawią się...

Rzeszów

Prezydent Konrad Fijołek spotka się z mieszkańcami osiedli Baranówka i Gen. Andersa

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa zaprasza na drugie w tym miesiącu spotkanie w ramach cyklu #RzeszówToMY.

Reklama