Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

PKS w Rzeszowie uruchamia nową linię. Autobusy pojadą przez S19

Dodano: 23.06.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Jak informuje PKS Rzeszów, od 29.06.2026 r. uruchomiona zostaje nowa linia autobusowa nr 608 z Rzeszowa do Chałupek Dębniańskich, przez Sokołów Młp., Wólkę Niedźwiedzką, Brzózę Królewską, Leżajsk, Wierzawice i Dębno. Kursy na odcinku Rzeszów–Sokołów Młp. wykonywane będą drogą ekspresową S19.

W dni robocze, od poniedziałku do piątku, kursować będą:

Leżajsk D.A. godz. 06:50 → Chałupki Dębniańskie
Chałupki Dębniańskie godz. 07:25 → Leżajsk D.A. godz. 07:53 → Brzóza Królewska Zalew godz. 08:14 → Sokołów Młp. godz. 08:46 → Rzeszów D.A.
Rzeszów D.A. godz. 14:20 → Sokołów Młp. godz. 14:52 → Brzóza Królewska Zalew godz. 15:25 → Leżajsk D.A. godz. 15:46 → Chałupki Dębniańskie
Chałupki Dębniańskie godz. 16:20 → Leżajsk

Ponadto od 22.06.2026 r. na linii 602 (Sokołów Młp.–Leżajsk–Piskorowice) kursy dotychczas kończące się na przystanku Chałupki Piskorowickie I zostają wydłużone do przystanku Piskorowice Bloki I.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Szykuje się zmiana na stanowisku skarbnika Rzeszowa

RZESZÓW. Nowym skarbnikiem zostanie Jacek Mróz.

Rzeszów

W sobotę gala boksu na Stadionie Miejskim

RZESZÓW. 6 lipca 2019 r. o godz. 18 na Stadionie Miejskim w Rzeszowie odbędzie się Gala "KnockOut Boxing Night 7: Różański vs. Izu".

Rzeszów

Przy 10 drzewach w mieście znajdą się specjalne tabliczki

RZESZÓW. Do akcji zostało już wytypowanych 10 drzew w różnych częściach Rzeszowa.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa murem za wodnym placem zabaw. Spotkanie z mieszkańcami wciąż aktualne

RZESZÓW. Miało być szybko i sprawnie, a koniec końców może wyjść zgoła inaczej. 

Rzeszów

Połączenie ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Trwa kompletowanie dokumentów do przetargu

W Wieloletniej Prognozie Finansowej miasta inwestycje wyceniono na 7,2 mln zł, a jej okres realizacji zamyka się w latach 2018-2023 rok.

Rzeszów

Wypadki rowerzystów. W Rzeszowie pijany 55-latek wjechał jednośladem w kierującą rowerem kobietę

RZESZÓW, PODKARPACIE. Na drogach Podkarpacia doszło wczoraj do kilku zdarzeń z udziałem rowerzystów.

Reklama