Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

Po raz kolejny pobiegną "Wilczym Tropem"

Dodano: 01.03.2023 r.

RZESZÓW. Nieco ponad 2 kilometry będą mieli do pokonania uczestnicy biegu pn. „Wilczym Tropem”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na rzeszowskich Bulwarach. Celem zawodów jest upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych.

IX edycja biegu „Tropem Wilczym” wpisuje się w harmonogram obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Honorowy patronat nad biegiem objęła Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart. Organizatorem jest Fundacja Misji Obywatelskiej.

Bieg odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 marca 2023 r. Rozpocznie się przy scenie na rzeszowskich Bulwarach o godz. 12:00. Uczestniczy będą mieli do pokonania trasę o długości 2052 m przebiegającą ścieżkami rowerowymi i chodnikiem dla pieszych (jedna pętla).

W tym roku organizatorzy przygotowali kilkaset pakietów startowych, w których znajdą się, m. in. koszulka, pamiątkowy medal, ubezpieczenie NNW oraz niespodzianka. Zapisy jeszcze trwają. Aby wziąć udział w biegu oraz otrzymać bezpłatny pakiet startowy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem https://bit.ly/3jFtu9q

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Komisja ds. wycinki drzew w Rzeszowie?

RZESZÓW. O powołaniu nowej komisji mówił prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc, w trakcie ostatniej sesji Rady Miasta. Pomysł znalazł zwolenników.

Rzeszów

Główny budynek UR zmieni oblicze

RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu

Rzeszów

Wraca funkcja "ciepłego guzika" w autobusach MPK

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu.

Rzeszów

Ruchome schody i windy na stacji Rzeszów Główny jeszcze w wakacje

RZESZÓW. Postępują prace przy modernizacji dworca kolejowego w Rzeszowie.

Rzeszów

Ścieżka pieszo-rowerowa w parku na os. Kmity będzie oświetlona

RZESZÓW. Zanim ratusz przystąpi do stworzenia tzw. „strefy aktywnego wypoczynku” w parku na os. Kmity, zajmie się budową oświetlenia.

Rzeszów

Kolejne kontrole policyjne w autobusach MPK. Ujawniono 20 osób bez maseczek

RZESZÓW. Policjanci ponownie sprawdzali przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów MPK. Skontrolowano niemal 840 pasażerów. 20 osób zostało pouczonych.

Rzeszów

Nowe szczegóły dotyczące wypadku na budowie przy ul. Bałtyckiej

RZESZÓW.  Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje postępowanie dot. wypadku na terenie budowy, do którego doszło w dniu 3 lipca 2020 r. w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej.

Rzeszów

Będzie kolejny przetarg na budowę prawoskrętu z ul. Słowackiego w ul. Szopena

RZESZÓW. Radni podczas wtorkowej sesji przekazali 1,2 mln zł na budowę prawoskrętu przy Filharmonii Podkarpackiej.

Reklama