RZESZÓW. Nieco ponad 2 kilometry będą mieli do pokonania uczestnicy biegu pn. „Wilczym Tropem”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na rzeszowskich Bulwarach. Celem zawodów jest upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych.
IX edycja biegu „Tropem Wilczym” wpisuje się w harmonogram obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Honorowy patronat nad biegiem objęła Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart. Organizatorem jest Fundacja Misji Obywatelskiej.
Bieg odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 marca 2023 r. Rozpocznie się przy scenie na rzeszowskich Bulwarach o godz. 12:00. Uczestniczy będą mieli do pokonania trasę o długości 2052 m przebiegającą ścieżkami rowerowymi i chodnikiem dla pieszych (jedna pętla).
W tym roku organizatorzy przygotowali kilkaset pakietów startowych, w których znajdą się, m. in. koszulka, pamiątkowy medal, ubezpieczenie NNW oraz niespodzianka. Zapisy jeszcze trwają. Aby wziąć udział w biegu oraz otrzymać bezpłatny pakiet startowy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem https://bit.ly/3jFtu9q
RZESZÓW. Ruszył przetarg na wykonanie przebudowy budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego. Władze uczelni zapowiadają dobudowę kolejnej kondygnacji, przebudowę auli oraz nową salę senatu
RZESZÓW. Policjanci ponownie sprawdzali przestrzeganie obowiązku zakrywania ust i nosa przez pasażerów MPK. Skontrolowano niemal 840 pasażerów. 20 osób zostało pouczonych.
RZESZÓW. Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje postępowanie dot. wypadku na terenie budowy, do którego doszło w dniu 3 lipca 2020 r. w Rzeszowie przy ul. Bałtyckiej.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz