Rzeszów - Wtorek, 24.03.2026
Reklama

Po raz kolejny pobiegną "Wilczym Tropem"

Dodano: 01.03.2023 r.

RZESZÓW. Nieco ponad 2 kilometry będą mieli do pokonania uczestnicy biegu pn. „Wilczym Tropem”, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na rzeszowskich Bulwarach. Celem zawodów jest upamiętnienie Żołnierzy Wyklętych.

IX edycja biegu „Tropem Wilczym” wpisuje się w harmonogram obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Honorowy patronat nad biegiem objęła Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart. Organizatorem jest Fundacja Misji Obywatelskiej.

Bieg odbędzie się w najbliższą niedzielę, 5 marca 2023 r. Rozpocznie się przy scenie na rzeszowskich Bulwarach o godz. 12:00. Uczestniczy będą mieli do pokonania trasę o długości 2052 m przebiegającą ścieżkami rowerowymi i chodnikiem dla pieszych (jedna pętla).

W tym roku organizatorzy przygotowali kilkaset pakietów startowych, w których znajdą się, m. in. koszulka, pamiątkowy medal, ubezpieczenie NNW oraz niespodzianka. Zapisy jeszcze trwają. Aby wziąć udział w biegu oraz otrzymać bezpłatny pakiet startowy należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem https://bit.ly/3jFtu9q

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem.

Rzeszów

Pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu zakończony

RZESZÓW. Zakończył się pierwszy etap odmulania rzeszowskiego zalewu. Kolejny etap rozpocznie się w połowie października. Wydobyty osad trafi do miejscowości Wola Dalsza.

Rzeszów

Spotkanie dla pasjonatów Internetu i nowych technologii

RZESZÓW. 26. edycja XRAii. odbędzie się 10 marca.

Rzeszów

Znamy kolejną proponowaną lokalizację dla nowego budynku Sądu Okręgowego

RZESZÓW. Po tym jak radni nie przyjęli pomysłu na lokalizację nowego gmachu Sądu Okręgowego na ul. Borowej, ratusz znalazł kolejny teren, tym razem na os. Drabinianka.

Rzeszów

W poniedziałek sesja nadzwyczajna. Tematem ochrona terenów przy Wisłoku przed zabudową

RZESZÓW. Radni Prawa i Sprawiedliwości chcą planu zagospodarowania przestrzeni dla terenów wzdłuż Wisłoka. 

Rzeszów

Ratusz po raz czwarty ogłasza przetarg na budowę kładek rowerowych

RZESZÓW. Tym razem termin wykonania inwestycji kończy się 31 sierpnia 2021 roku

Rzeszów

"Koło" pojedzie ze zmienionym rozkładem od 16 marca. Ma to poprawić punktualność

Od 16 marca zacznie obowiązywać nowy rozkład linii 0A i 0B. Zmiany dotyczą również linii nr 18 i 19.

Rzeszów

Rzeszów liderem rankingu "Miejsca Przyjazne Edukacji"

Rzeszów zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii. Tuż za nim znalazł się Lublin i Białystok.

Reklama