Rzeszów - Czwartek, 13.11.2025
Reklama

Pobili kierowcę, bo użył wobec nich klaksonu. Mężczyzn poszukuje rzeszowska policja

Dodano: 24.01.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, sprawców pobicia, do którego doszło w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy. Mężczyźni, których wizerunki publikuje policja, pobili kierowcę, który chcąc uniknąć ich potrącenia, użył sygnałów dźwiękowych.

Policjanci Komisariatu Policji I w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia, do którego doszło w sobotę 3 lutego 2018 roku, około godz. 8. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony jadąc ulicą Kwiatkowskiego w kierunku ul. Podwisłocze, zauważył dwóch mężczyzn chodzących po jedni pomiędzy samochodami. Kierujący użył wobec nich klaksonu, aby zeszli z jezdni.

Wtedy jeden z mężczyzn podszedł do jego samochodu i kopnął w prawy błotnik pojazdu. Pokrzywdzony odjechał z miejsca, jednak z uwagi na zmianę świateł, zmuszony był zatrzymać się na skrzyżowaniu. Gdy zauważył, że mężczyźni idą w jego kierunku, wysiał z samochodu. Wtedy sprawcy zaczęli mu ubliżać, a następnie pobili. Napastnicy uciekli, gdy na miejsce zdarzenia nadjechali pracownicy MPWIK. W trakcie zajścia sprawcy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika.
Reklama
Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanych mężczyzn, albo były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z prowadzącym sprawę policjantem pod nr 17 858 38 33 albo z dyżurnym komisariatu pod nr telefonu 17 858 38 10.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Akcja honorowego krwiodawstwa w Plazie

RZESZÓW. Krew będzie można oddać w najbliższą sobotę 5 sierpnia 2023 r. w specjalnym Krwiobusie RCKiK ustawionym przed wejściem do Plazy.

Rzeszów

Rzeszowski Dom Kultury poszukuje instruktorów zajęć

RZESZÓW. Placówka poszukuje ludzi z pasją i pozytywną energią, lubiących pracę z dziećmi i młodzieżą czy też dorosłymi i seniorami.

Rzeszów

Impreza naukowo-motoryzacyjna w Podkarpackim Centrum Nauki "Łukasiewicz"

RZESZÓW. W najbliższą sobotę Podkarpackie Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce zmieni się w arenę wielbicieli motoryzacji i paliw przyszłości.

Rzeszów

Budowa nowego odcinka ul. Wołyńskiej na osiedlu Kotuli

RZESZÓW. Nowa droga będzie miała prawie 700 metrów długości i 7 metrów szerokości. Przy drodze powstaną chodniki oraz ścieżka rowerowa. Częścią tego zadania będzie także budowa kanalizacji deszczowej oraz oświetlenia ulicznego.

Rzeszów

W Rzeszowie trwa budowa centrum dla osób z niepełnosprawnościami

RZESZÓW. Trwa budowa nowoczesnego Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Rzeszowie. Prace mają zakończyć się jesienią tego roku. Nowa placówka rozpocznie działalności 1 stycznia 2024 r.

Rzeszów

Pierwszy na Podkarpaciu system do wirtualnej rekonstrukcji zdarzeń kryminalnych

RZESZÓW. Podkarpackie Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej, wzbogaci o specjalny system służący do wirtualnej rekonstrukcji zdarzeń kryminalnych i wizualizacji jego różnych wariantów. 

Rzeszów

79. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. W Rzeszowie zawyją syreny alarmowe

RZESZÓW. Zgodnie z decyzja Prezydenta Miasta Rzeszowa Konrada Fijołka, we wtorek, 1 sierpnia br. o godzinie 17:00 w 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego w Rzeszowie zostaną włączone syreny alarmowe.

Rzeszów

Trwają prace wykończeniowe na budowie hali sportowej przy ZS nr 1 w Rzeszowie

RZESZÓW. Nowoczesny budynek powstaje w rejonie ulicy Towarnickiego, na działce między Zespołem Szkół nr 1 a urzędem marszałkowskim. Hala za 16,5 mln zł będzie gotowa jesienią.

Reklama