Rzeszów - Poniedziałek, 29.12.2025
Reklama

Pobili kierowcę, bo użył wobec nich klaksonu. Mężczyzn poszukuje rzeszowska policja

Dodano: 24.01.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, sprawców pobicia, do którego doszło w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy. Mężczyźni, których wizerunki publikuje policja, pobili kierowcę, który chcąc uniknąć ich potrącenia, użył sygnałów dźwiękowych.

Policjanci Komisariatu Policji I w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia, do którego doszło w sobotę 3 lutego 2018 roku, około godz. 8. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony jadąc ulicą Kwiatkowskiego w kierunku ul. Podwisłocze, zauważył dwóch mężczyzn chodzących po jedni pomiędzy samochodami. Kierujący użył wobec nich klaksonu, aby zeszli z jezdni.

Wtedy jeden z mężczyzn podszedł do jego samochodu i kopnął w prawy błotnik pojazdu. Pokrzywdzony odjechał z miejsca, jednak z uwagi na zmianę świateł, zmuszony był zatrzymać się na skrzyżowaniu. Gdy zauważył, że mężczyźni idą w jego kierunku, wysiał z samochodu. Wtedy sprawcy zaczęli mu ubliżać, a następnie pobili. Napastnicy uciekli, gdy na miejsce zdarzenia nadjechali pracownicy MPWIK. W trakcie zajścia sprawcy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika.
Reklama
Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanych mężczyzn, albo były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z prowadzącym sprawę policjantem pod nr 17 858 38 33 albo z dyżurnym komisariatu pod nr telefonu 17 858 38 10.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wyburzono starą halę sportową przy I LO. Powstaje już nowa

RZESZÓW. Gotowy jest już wykop pod nową płytę fundamentową, aktualnie trwa izolacja gruntu. Na plac budowy dotarły właśnie pręty zbrojeniowe i zaczął się ich montaż

Rzeszów

Maszyna do drążenia tunelu na S19 już na Odrze

RZESZÓW. Rozpoczął się kolejny etap transportu maszyny TBM (Tunnel Boring Machine), która wydrąży tunel na odcinku S19 Rzeszów Południe - Babica.

Rzeszów

Nowe "elektryki" dla Rzeszowa

RZESZÓW. Ruszył przetarg na zakup sześciu nowych autobusów elektrycznych, które uzupełnią rzeszowski tabor miejski. Inwestycja będzie dofinansowana z Unii Europejskiej.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska w rankingu najlepszych uczelni na świecie

RZESZÓW. W najnowszym THE World University Rankings 2023 znalazły się 32 polskie uczelnie, w tym jedna z województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Do końca tygodnia zawieszona część kursów autobusów MPK

RZESZÓW. Przed pasażerami rzeszowskiej komunikacji miejskiej kolejne dni z utrudnieniami. Do piątku włącznie części kursów jest zawieszona. Powód taki sam jak w poprzednim tygodniu - problemy kadrowe MPK.

Rzeszów

30-latek kradł pokrywy studzienek kanalizacyjnych i sprzedawał na złom

RZESZÓW. Straty oceniono na ponad 71 tys. zł. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Indeks Zdrowych Miast 2022. Rzeszów liderem w dwóch kategoriach

RZESZÓW. Bardzo wysokie, piąte miejsce zajął Rzeszów w Indeksie Zdrowych Miast 2022. W dwóch kategoriach - Ludność i Pokolenia oraz Usługi Społeczne i Komunalne – stolica Podkarpacia jest liderem.

Rzeszów

W poniedziałek zawieszone kolejne kursy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Po weekendzie ciąg dalszy utrudnień dla pasażerów komunikacji miejskiej. 

Reklama