Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Pobili kierowcę, bo użył wobec nich klaksonu. Mężczyzn poszukuje rzeszowska policja

Dodano: 24.01.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci poszukują dwóch mężczyzn, sprawców pobicia, do którego doszło w Rzeszowie na skrzyżowaniu ulic Kwiatkowskiego i Powstańców Warszawy. Mężczyźni, których wizerunki publikuje policja, pobili kierowcę, który chcąc uniknąć ich potrącenia, użył sygnałów dźwiękowych.

Policjanci Komisariatu Policji I w Rzeszowie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów, prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia, do którego doszło w sobotę 3 lutego 2018 roku, około godz. 8. Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony jadąc ulicą Kwiatkowskiego w kierunku ul. Podwisłocze, zauważył dwóch mężczyzn chodzących po jedni pomiędzy samochodami. Kierujący użył wobec nich klaksonu, aby zeszli z jezdni.

Wtedy jeden z mężczyzn podszedł do jego samochodu i kopnął w prawy błotnik pojazdu. Pokrzywdzony odjechał z miejsca, jednak z uwagi na zmianę świateł, zmuszony był zatrzymać się na skrzyżowaniu. Gdy zauważył, że mężczyźni idą w jego kierunku, wysiał z samochodu. Wtedy sprawcy zaczęli mu ubliżać, a następnie pobili. Napastnicy uciekli, gdy na miejsce zdarzenia nadjechali pracownicy MPWIK. W trakcie zajścia sprawcy mieli przy sobie dużego biało-czarnego królika.
Reklama
Osoby, które rozpoznają na zdjęciach poszukiwanych mężczyzn, albo były świadkami zdarzenia, prosimy o kontakt z prowadzącymi sprawę policjantami Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście - od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 15.30 lub telefonicznie z prowadzącym sprawę policjantem pod nr 17 858 38 33 albo z dyżurnym komisariatu pod nr telefonu 17 858 38 10.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Policja prosi o pomoc ws. tożsamości rowerzysty, który zginął w wypadku

RZESZÓW. Ofiarą jest mężczyzna w wieku około 55-65 lat.

Rzeszów

ZTM nie wprowadzi zmian na linii 0A i 0B, ale nowe tabliczki na przystankach pozostaną

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego wstrzymuje się z wprowadzeniem nowego rozkładu jazdy dla linii 0A i 0B.

Rzeszów

Przerwa w dostawie wody. Ogłoszenie dotyczy mieszkań przy 11 ulicach

RZESZÓW. Przerwa w dostanie potrwa od godz. 8 do godz. 15.00.

Rzeszów

Ceny za wywóz odpadów wzrosną od 1 marca. Mieszkańcy muszą złożyć nową deklarację

RZESZÓW. Mieszkańcy są zobowiązani do złożenia nowej deklaracji.

Rzeszów

Linie 0A i 0B z cięciami kursów

RZESZÓW. Podkarpackie Stowarzyszenie Miłośników Komunikacji: „To całkowite zaprzepaszczenie tego wszystkiego co udało się pozytywnie zmienić w rzeszowskiej komunikacji miejskiej w ostatnich latach”.

Rzeszów

Bez niespodzianek w meczu z Vervą Warszawa

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów przegrali w hali Podpromie z liderem tabeli, Vervą Warszawa ORLEN Paliwa 1:3.

Rzeszów

Rada Miasta Rzeszowa przeciwko parkingowi na ul. Ciepłowniczej. Będzie apel do wojewody

RZESZÓW. Radni apelują do wojewody podkarpackiego o unieważnienie uchwały Samorządu Województwa Podkarpackiego.

Reklama