Rzeszów - Piątek, 12.09.2025
Reklama

Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. W sobotę konkurs elegancji na rzeszowskim Rynku

Dodano: 04.08.2023 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Trwa XXIV Podkarpacki Rajd Pojazdów Zabytkowych. Impreza stanowi rundę Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. W sobotę, 5 sierpnia zabytkowe pojazdy będzie można podziwiać na rzeszowskim Rynku.

Uczestników tegorocznej edycji rajdu i ich wyjątkowe pojazdy, będzie można podziwiać w kilku podkarpackich miejscowościach. W piątek będą przejeżdżać m.in. przez: Lubenię, Kąkolówkę, Blizne, Korczynę oraz Krosno - gdzie na Rynku odbędzie się konkurs elegancji.

W sobotę rajd przeniesie się w bliskie okolice Rzeszowa. Trasa prowadzić będzie przez: Lubenię, Hermanową, Rzeszów, Trzebownisko i Jasionkę. O godz. 11:00 przy G2A Arena w Jasionce odbędzie się prezentacja oraz próba startowa. Następnie uczestnicy pojadą na rzeszowski Rynek, gdzie w godz. 14:00 – 16:00 odbędzie się konkurs elegancji.

Bazą tegorocznego rajdu jest hotel Splendor w Lubeni k. Rzeszowa.  
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Tragiczny wpadek na przejeździe kolejowym przy ul. Zawiszy Czarnego. Zginął rowerzysta

RZESZÓW. 40-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przesz szynobus na przejeździe kolejowym.
 

Rzeszów

Rusza nowa linia autobusowa. Pojedzie przez ul. Wieniawskiego

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia nową linię autobusową nr 14 i wprowadza zmiany na linii nr 1.

Rzeszów

Rzeszowska inwestycja w konkursie "Top Inwestycje Komunalne 2020"

RZESZÓW. Suszarnia osadów w Rzeszowie została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne 2020. Głosowanie zakończy się 13 maja 2020 r.

Rzeszów

Ruszyła loteria "Mieszkam w Rzeszowie". Wśród nagród m.in. Thermomix, aparat Nikon, Playstation

RZESZÓW. Loteria „Mieszkam w Rzeszowie” skierowana jest do wszystkich osób,  które ukończyły 18 lat oraz posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.

Rzeszów

ZTM uruchomił system płatności zbliżeniowych w kasownikach

RZESZÓW. Od początku maja za przejazd komunikacją miejską możemy zapłacić kartą płatniczą. Autobusy, w których już działa nowy system są oznaczone specjalną naklejką.

Rzeszów

Indyjska firma wybuduje zakład w "Dworzysku"

Będą w nim wytwarzane komponenty dla branży chemicznej. Wartość inwestycji – ponad 33 mln zł.

Rzeszów

Od 6 maja rzeszowskie przedszkola i żłobki znów otwarte

RZESZÓW. Ok. 25% rodziców chce posłać dzieci do przedszkoli i 15% do żłobków, tak wynika z ankiety jaką uzupełniali rodzice na prośbę placówek.

Rzeszów

Wracają opłaty w strefie płatnego parkowania. Jest drożej

RZESZÓW. Od poniedziałku, za postój w strefie płatnego parkowania znów trzeba będzie zapłacić i to więcej niż dotychczas.

Reklama