Rzeszów - Piątek, 19.09.2025
Reklama

Podkarpackie Targi Ślubne już w ten weekend

Dodano: 11.02.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższą niedzielę (13.02) w hali Podpromie w Rzeszowie odbędzie się siedemnasta edycja Podkarpackich Targów Ślubnych. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Targi będą otwarte od 10:00 do 17:00

Podkarpackie Targi Ślubne to jedyna taka impreza w regionie, podczas której, w jednym miejscu i czasie zwiedzający mogą zapoznać się z promocyjną ofertą całej branży ślubnej. Dla firm to też atrakcyjny sposób na pokazanie swojej pozycji i obecności na rynku usług weselnych.

W programie m.in.: autorskie pokazy mody ślubnej, akademia nowożeńców –  porady dla nowożeńców czyli ważne, inspirujące lekcje, podczas których znani styliści i projektanci podpowiedzą jak się przygotować do tego wyjątkowego dnia.

Przewidziano również liczne konkursy dla zwiedzających. 

Program targów:

10:00 – Otwarcie targów dla zwiedzających
11:00 – Akademia nowożeńców
13:00 – Autorskie pokazy mody
16:30 – Finał konkursu głównego; ogłoszenie kwoty zdeponowanej w urnie
17:00 – Zakończenie targów
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 1 sierpnia zmiana cen biletów na komunikację miejską

RZESZÓW. „Konieczność zmiany cen biletów wynika ze wzrostu kosztów funkcjonowania komunikacji miejskiej" - tłumaczył Marek Ustrobiński.

Rzeszów

Zaatakowali kuriera, zabrali przesyłkę i zamknęli go w mieszkaniu. Sytuacja miała miejsce na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. Sprawców było dwóch. Jeden z nich został juz tymczasowo aresztowany.

Rzeszów

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie otrzymał nominację generalską

RZESZÓW. Nadinsp. Henryk Moskwa nominację generalską odebrał z rąk Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

Rzeszów

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

RZESZÓW. W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia.

Rzeszów

Pokojowa demonstracja „Rzeszów przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem” już 27 lipca

RZESZÓW. W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w Białymstoku, w Rzeszowie pod Urzędem Wojewódzkim odbędzie się pokojowa demonstracja.

Rzeszów

W rejonie C.H. Nowy Świat zamontowano sygnalizację świetlną

RZESZÓW. Sygnalizacja świetlna została zamontowana na przejściu dla pieszych prowadzącym z parkingu centrum handlowego na ul. Karola Lewakowskiego

Reklama