Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Podrobiona odzież na targowisku przy ul. Dworaka

Dodano: 26.11.2024 r. / Redakcja

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci zabezpieczyli ponad półtora tysiąca sztuk podrobionej odzieży z logotypami znanych, światowych marek. Sprzedawał je 36-letni obywatel Bułgarii na targowisku przy ul. Dworaka. Zgodnie z prawem, mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze rzeszowskiej komendy zwalczający przestępczość gospodarczą o sprzedaży produktów z podrobionymi znakami towarowymi na terenie targowiska przy ulicy Dworaka.
W niedzielę, podczas kontroli przeprowadzonej na targowisku na stoisku 36-letniego obywatela Bułgarii, kryminalni ujawnili czapki, kominy, skarpety i bieliznę z logo znanych światowych firm odzieżowych. Łącznie 1523 sztuki odzieży. - Wyroby cechowały się niską, w porównaniu z oryginalnymi wyrobami, jakością wykonania. Cały asortyment oznaczony był podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi – informuje Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

36-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie policjanci z jego udziałem wykonali niezbędne czynności procesowe.

Za obrót przedmiotami oznaczonymi podrobionymi znakami towarowymi grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 11 maja stopniowe znoszenie ograniczeń w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie planuje stopniowo przywracać funkcjonowanie komunikacji miejskiej do stanu sprzed epidemii.

Rzeszów

Znamy opinię wojewody na temat poszerzenia Rzeszowa

RZESZÓW. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart zgodziła się na przyłączenie do Rzeszowa obszaru Pogwizdowa Nowego. Negatywnie natomiast zaopiniowała przyłączenie Malawy i część obszaru sołectwa Racławówka.

Rzeszów

Prof. Sylwester Czopek ponownie rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego

RZESZÓW. Był jedynym kandydatem na to stanowisko.

Rzeszów

W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, na ul. Miłej spłonął Land Rover

Minionej nocy, policjanci i strażacy dwukrotnie interweniowali w związku ze zgłoszeniami dotyczącymi pożarów. W pożarze domu w Świlczy zginęła kobieta, w wyniku kolejnego pożaru spalił się samochód osobowy.  

Rzeszów

Autor fałszywego alarmu bombowego w Rzeszowie zatrzymany

RZESZÓW. 56-latek z Rzeszowa usłyszy zarzut za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. Motocyklista uderzył w ekrany dźwiękochłonne

RZESZÓW. 50-latek utracił panowanie Yamahą i uderzył w bariery dźwiękochłonne. W wyniku obrażeń trafił do szpitala.

Rzeszów

Rzeszowskie punkty odbioru odpadów wznawiają działalność

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie reaktywuje możliwość oddania odpadów, ale wg nowych zasad.

Rzeszów

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Reklama